Żużel - Best Speedway Tv

Daniel Kaczmarek: "Jesteśmy w stanie zdobyć bonus" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Daniel Kaczmarek: “Jesteśmy w stanie zdobyć bonus”

Daniel Kaczmarek

Daniel Kaczmarek: “Jesteśmy w stanie zdobyć bonus”

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrał swój ostatni mecz w pierwszej rundzie rozgrywek 1 ligi żużlowej na torze miejscowego ebebe PSŻ Poznań. Liderem w spotkaniu, był krajowy senior Daniel Kaczmarek, który zdobył 9 punktów z dwoma bonusami, a mecz zakończył się wynikiem 49:41 dla PSŻ-u.

Oficjalnie: Artiom Łaguta będzie jeździł w Anglii

Kaczmarek chwilę po 15 wyścigu

Daniel Kaczmarek od kilku spotkań jest ważnym punktem dla zespołu Zdunek Wybrzeże Gdańsk, jednak dziś był on tym najlepszym w zespole gości. Na torze wywalczył 9 punktów z dwoma bonusami w sześciu biegach. Po meczu w wywiadzie podsumował to spotkanie.

-Po raz kolejny w końcówce meczu drużyna przeciwna nas nokautuje i zwycięża, więc nie jestem zadowolony z wyniku, liczyłem na wygraną. Myślę, że jesteśmy w stanie zdobyć bonus i nie mogą u mnie się zdarzać “zerówki”. – na gorąco po meczu zawodnik.

26-latek nie jest w pełni zadowolony

Popularny w świecie żużla “Daniel’s” mimo poprawnych zawodów w swoim wykonaniu zauważył minusy w występie na “Golęcinie”, opowiedział o dzisiejszym torze, na jakim zmagali się zawodnicy oraz wyścigu 15.

-Na samym początku zrobiło się ciasno, mógłbym się położyć ,sędzia na pewno by powtórzył wyścig w pełnej obsadzie, ale chciałem się zachować sportowo i walczyć do końca. Trener Bajerski bardzo dobrze przygotował tor, pola były wyrównane, każdą ścieżką można było pojechać. Z swojego wyniku jestem zadowolony, moje motory również pojechały najlepiej, jak mogły, ale ze swojej jazdy jestem zadowolony w 80%. Właśnie nad tym zaważyło to, że w ostatnim wyścigu zdobyłem 0 punktów. Norbert Krakowiak dziś miał niesamowite starty, jego może by mi się nie udało pokonać, ale z Aleksandrem Łoktajewem na spokojnie mógłbym powalczyć o ten punkt.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×