Żużel - Best Speedway Tv

Celem Orła Łódź są play-offy | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Celem Orła Łódź są play-offy

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Celem Orła Łódź są play-offy 3

Celem Orła Łódź są play-offy

Wyjazdowe spotkanie Orła Łódź ze Startem Gniezno zainauguruje rozrywki ligowe w Polsce.

Trener Orła Łódź, Adam Skórnicki, wypowiedział się w klubowych mediach na temat przygotowań zespołu do sobotniego spotkania, a także przedstawił cel drużyny na nadchodzący sezon.

„Sprzyjająca pogoda w ostatnich dniach pozwoliła nam na rozgrywanie treningów. Większość zawodników jest już po sześciu jednostkach treningowych. Przed nami jeszcze dwie i miejmy nadzieję, że uda nam się optymalnie przygotować do pierwszego meczu w sezonie. Zawodnicy prezentują na torze dobrą formę. Widać, że przerwa zimowa była dla nich dość długa (…). Przedsezonowe sparingi nie odbywały się ze względu na warunki atmosferyczne i sytuację pandemiczną w kraju. Mamy różne obostrzenia dla zespołów z Ekstraligi oraz eWinner 1. Ligi, co z pewnością nie pomagało przy ustalaniu terminarza spotkań testowych. Uważam, że w obecnej sytuacji udało nam się optymalnie wykorzystać czas na przygotowania“.

Start Gniezno to praktycznie nasz lokalny rywal. Mecze z tą drużyną zawsze są zacięte, niezależnie od tego, czy rywalizujemy u siebie czy na wyjeździe. W zeszłym roku byliśmy blisko wywalczenia punktów w Gnieźnie. Miejmy nadzieję, że niektórych błędów, które wówczas popełniliśmy, tym razem uda nam się uniknąć. Jeśli chodzi natomiast o nasz cel na nadchodzący sezon, to na pewno chcemy być do końca w grze o play-offy. Skład na pierwszy mecz jest już ustalony. Czekają nas jeszcze testy na obecność koronawirusa. Mamy nadzieję, że nie zweryfikują one naszego zestawienia personalnego– dodał szkoleniowiec Orła.

Reklamy

Awizowany skład Orła Łódź na sobotnie spotkanie: Aleksander Łoktajew, Vladimir Borodulin, Norbert Kościuch, Luke Becker, Marcin Nowak, Mateusz Dul oraz Jakub Sroka.

Początek starcia zaplanowano 3 kwietnia o godzinie 14:30.

źrodło: orzel.lodz.pl

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
Celem Orła Łódź są play-offy 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×