Brytyjskie zawody odwołane. Pogoda nie dopisała

Brytyjskie zawody odwołane. Pogoda nie dopisała
Niestety nie doszło do skutku zaplanowane na godzinę 16:00 Pożegnanie Stuarta Robsona. Żużlowcy mieli rywalizować na torze w Middlesbrough, jednak plany pokrzyżowała – jak to zwykle w tak niepewnej porze roku – pogoda.
Michał Świącik o sponsorze tytularnym: „To wyjaśni się w najbliższych tygodniach”
Informację na Twitterze zamieścił oficjalny profil Redcar Speedway:
„Zawody odwołane. Pomimo największych wysiłków personelu na torze Redcar, zawody musiały zostać odwołane z powodu złej pogody”
W Middlesbrough mieli dzisiaj pościgać się między innymi Fredrik Lindgren, Niels Kristian Iversen czy znany i lubiany niemal pod każdą szerokością geograficzną Chris Harris. Na ściganie na Wyspach pozostaje nam zatem poczekać do jutra. Na godzinę 20:30 zaplanowany jest start Memoriału Petera Cravena.
Fot. Emilia Hamerska-Lengas
MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.
- DMPJ. Wilki Krosno najlepsze w Lublinie! Świetny występ Pawełczaka
- Tauron SEC w Pardubicach. Znamy listę startową ostatniej rundy
- Polonia Bydgoszcz nie wytrzymała ciśnienia „Nie da się ukryć, że zaczęło się robić nerwowo”
- Znamy listę startową Speedway Grand Prix 4, czyli mistrzostw świata przyszłych gwiazd żużla. Nie ma na niej Polaków
- Znamy kadry na Speedway of Nations w Toruniu! Reprezentacja Polski zdobędzie pierwsze złoto?