Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Reklamy

BETARD SPARTA WROCŁAW musi, a GKM GRUDZIĄDZ może! Nieciekawa sytuacja Mistrzów Polski! Grudziądz o krok od Play-off!?

BETARD SPARTA WROCŁAW musi, a GKM GRUDZIĄDZ może! Nieciekawa sytuacja Mistrzów Polski! Grudziądz o krok od Play-off!?

Drużyny z Grudziądza i Wrocławia powalczą o ostatnie premiowane miejsce do fazy play-Off! Patrząc na terminarz, to lepszy kalendarz startów mają grudziądzanie, którzy mają u siebie dwa mecze i wyjazdowy mecz, właśnie we Wrocławiu. Natomiast wrocławianie mają wyjazdy do Leszna i Torunia i wspomniany mecz u siebie z bezpośrednim rywalem w walce o miejsce premiowane.

Drużyna GKM-u musi zdobyć minimum 42 punkty we Wrocławiu, co sprawi, że zdobędą punkt bonusowy i wygrać w ostatniej kolejce za trzy z Ostrowem Wlkp. Jest jeszcze mecz z niepokonaną drużyną z Lublina na własnym torze, ale wiara w sukces w tym meczu mija się z celem, ale oczywiście może się i tak zdarzyć, że wygrają ten mecz i sprawią niespodziankę jak w meczu z Włókniarzem Częstochowa na swoim torze, który wygrali, a do zwycięstwa poprowadził ich wtedy Norbert Krakowiak, zdobywca 17 pkt. Oczywiście przy niezdobyciu punktów na wyjazdach przez drużynę WTS-u.

Ważną rolę w bezpośrednim pojedynku na pewno odegrają tacy zawodnicy jak Tai Woffinden, czy Przemysław Pawlicki, którzy mają za sobą słabe występy i postawa każdego z nich w dużej mierze będzie odgrywać dużą rolę. Po stronie WTS Betard Wrocław kluczowa będzie postawa Woffindena i poobijanego Dana Bewleya. Zaś po stronie GKMu to wyczerpany limit pecha, przebudzenie Pawlickiego.

Reklamy

Patrząc na tabele, można stwierdzić, że GKM Grudziądz przegrał Play-Off domowym spotkaniem z Apatorem Toruń. Gdyby nie ten mecz to wrocławianie byliby na straconej pozycji.

fot. ecodlabiznesu/Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x