Żużel - Best Speedway Tv

Bauhaus Ligan Elit Speedway i Speedwayligaen Denmark w Eleven Sports! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bauhaus Ligan Elit Speedway i Speedwayligaen Denmark w Eleven Sports!

Bauhaus Ligan
Spis treści

Bauhaus Ligan Elit Speedway i Speedwayligaen Denmark w Eleven Sports!

Telewizja Eleven Sports nabyła wyłączne prawa do transmitowania szwedzkiej Bauhaus Ligan oraz duńskiej Speedwayligaen. W obu tych ligach łącznie występuje prawie trzydziestu biało-czerwonych. Kontrakt obejmuje fazę zasadniczą i fazę play-off w sezonie 2023.

Cellfast Wilki Krosno – Oświadczenie w sprawie meczu z ebut.pl Stalą Gorzów

Poszerzenie oferty o kolejne rozgrywki jest potwierdzeniem, że Eleven Sports mocno i konsekwentnie stawia na żużel. Dzięki transmisjom meczów PGE Ekstraligi, Bauhaus Ligan Elit Speedway i Speedwayligaen Denmark w tym sezonie w każdym tygodniu odbywania się zawodów naszych widzów czekają trzy wieczory ze speedwayem w najlepszym światowym wydaniu. Liczymy na wielkie emocje i świetne występy Polaków, których wielu można oglądać na torach nie tylko w naszym kraju, ale także w Szwecji i Danii – powiedział Patryk Mirosławski, COO Eleven Sports

Liga szwedzka to druga najlepsza liga żużlowa na świecie. Wszystkie mecze w Bauhaus Ligan rozgrywane są we wtorki. Wybrany mecz każdej kolejki jest pokazywany w Eleven Sports, a w dodatku wspomniana stacja pokaże cztery najważniejsze spotkania rundy play-off.

Liga duńska również jest zaliczana do najlepszych lig na ziemi. W Speedwayligaen Denmark mecze odbywają się w środy. Stacja również będzie pokazywała wybrany mecz każdej kolejki. Oprócz tego stacja pokaże też dwie kluczowe konfrontacje w finałowej fazie sezonu w Danii.

Źródło: satkurier.pl

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×