Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Duńska/Liga Szwedzka

Bauhaus Ligan Elit Speedway i Speedwayligaen Denmark w Eleven Sports!

Bauhaus Ligan
LPL Foto

Autor: Kamil Schwarz

Bauhaus Ligan Elit Speedway i Speedwayligaen Denmark w Eleven Sports!

Telewizja Eleven Sports nabyła wyłączne prawa do transmitowania szwedzkiej Bauhaus Ligan oraz duńskiej Speedwayligaen. W obu tych ligach łącznie występuje prawie trzydziestu biało-czerwonych. Kontrakt obejmuje fazę zasadniczą i fazę play-off w sezonie 2023.

Cellfast Wilki Krosno – Oświadczenie w sprawie meczu z ebut.pl Stalą Gorzów

Poszerzenie oferty o kolejne rozgrywki jest potwierdzeniem, że Eleven Sports mocno i konsekwentnie stawia na żużel. Dzięki transmisjom meczów PGE Ekstraligi, Bauhaus Ligan Elit Speedway i Speedwayligaen Denmark w tym sezonie w każdym tygodniu odbywania się zawodów naszych widzów czekają trzy wieczory ze speedwayem w najlepszym światowym wydaniu. Liczymy na wielkie emocje i świetne występy Polaków, których wielu można oglądać na torach nie tylko w naszym kraju, ale także w Szwecji i Danii – powiedział Patryk Mirosławski, COO Eleven Sports

Liga szwedzka to druga najlepsza liga żużlowa na świecie. Wszystkie mecze w Bauhaus Ligan rozgrywane są we wtorki. Wybrany mecz każdej kolejki jest pokazywany w Eleven Sports, a w dodatku wspomniana stacja pokaże cztery najważniejsze spotkania rundy play-off.

Liga duńska również jest zaliczana do najlepszych lig na ziemi. W Speedwayligaen Denmark mecze odbywają się w środy. Stacja również będzie pokazywała wybrany mecz każdej kolejki. Oprócz tego stacja pokaże też dwie kluczowe konfrontacje w finałowej fazie sezonu w Danii.

Reklamy

Źródło: satkurier.pl

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×