Żużel - Best Speedway Tv

Znamy awizowane składy na hit 11. rundy PGE Ekstraligi | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy awizowane składy na hit 11. rundy PGE Ekstraligi

Woffindenie

Znamy awizowane składy na hit 11. rundy PGE Ekstraligi

Tauron Włókniarz Częstochowa oraz Betard Sparta Wrocław zgłosiły zestawienia swoich drużyn do niedzielnego hitu PGE Ekstraligi. Pod Jasną Górą zmierzą się trzecia z pierwszą drużyną w ligowej tabeli.

Posypały się kary dla klubu z Torunia, a także osób funkcyjnych

Gospodarze z Częstochowy po raz kolejny kombinują z juniorami awizowanymi do ligowego spotkania. Tym razem normalnie wpisany został Franciszek Karczewski, jednak na drugie młodzieżowe miejsce wpisany został… Szymon Wolski. Jest to po raz kolejny dziwna zagrywka ze strony Lecha Kędziory i Jarosława Dymka. Wiadomo bowiem, że skład w jego miejsce uzupełni Kajetan Kupiec lub Kacper Halkiewicz, a Wolski nie znajdzie się nawet pod numerem szesnastym.

Jeśli chodzi o zestawienie Betard Sparty Wrocław, mamy do czynienia ze zmianami zawodników pod poszczególnymi numerami startowymi. Łatwiejszy – czwarty – numer otrzymał Tai Woffinden. Dzięki temu Brytyjczyk będzie miał po dwa biegi przeciwko częstochowskiemu juniorowi oraz Jakubowi Miśkowiakowi. To ma pomóc trzykrotnemu mistrzowi świata osiągnąć lepszy wynik, niż w zeszłym roku, kiedy pod Jasną Górą zaliczył dwa fatalne występy.

Awizowane składy

Tauron Włókniarz Częstochowa:

9. Leon Madsen
10. Maksym Drabik
11. Kacper Woryna
12. Jakub Miśkowiak
13. Mikkel Michelsen
14. Szymon Wolski
15. Franciszek Karczewski

Betard Sparta Wrocław:

Reklamy

1. Piotr Pawlicki
2. Daniel Bewley
3. Artiom Łaguta
4. Tai Woffinden
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Mateusz Panicz

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×