Żużel - Best Speedway Tv

Awantura podczas IV rundy IM Australii w Brisbane [WIDEO] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Awantura

Awantura podczas IV rundy IM Australii w Brisbane [WIDEO]

Awantura podczas IV rundy IM Australii w Brisbane [WIDEO] Tungate & Holder

Bardzo gorąco zrobiło się po jednym z wyścigów IV rundy IM Australii w Brisbane. Kibice oglądali niecodzienne sceny z udziałem Jacka Holdera i Rohana Tungatea.

Ważna zmiana w pierwszej i drugiej lidze!

Niecodzienne sceny z udziałem Jacka Holdera i Rohana Tungatea. A to wszystko po jednym z ich wspólnego wyścigu. Podczas 20 wyścigu IM Australii pod taśmą stanęli kolejno Rohan Tungate, Ryan Douglas, Jack Holder i Cooper Riordan. Wyścig wygrał Douglas, a za nim trwała walka o 2 pozycje w tym wyścigu. Górą był Jack Holder, który dociskał Tungatea do płotu, nie zostawiając mu żadnego centymetra wolnej przestrzeni. Tungateow i nie spodobał się sposób jazdy młodszego z braci Holderów. Po wyścigu wywiązała się awantura między wspomnianymi zawodnikami na oczach zebranych kibiców.

Podczas rywalizacji na torze, rywalizacja przeniosła się na pięści między zawodnikami. Zawodnicy obijali się w kaski, po czym zostali rozdzieleni m.in. za sprawą brata Jacka Holdera.

MAGAZYN ŻUŻLOWY PGE EKSTRALIGI – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×