Artiom Łaguta wylądował na Stadionie Olimpijskim

Artiom Łaguta formalnie stał się zawodnikiem Betard Sparty Wrocław. O takim scenariuszu mówiło się już po rundzie zasadniczej, gdy sam zawodnik poinformował o odejściu z Mrgarden GKM’u Grudziądz. 


“Bardzo się cieszę, że doszedłem do porozumienia z wrocławskim klubem. Myślę, że to najlepsze miejsce na rozwój mojej kariery. […] Nie ukrywam że lubię też wrocławski tor. Uważam, że jest jednym z najlepszych, na jakich się ścigałem. To co teraz przede mną traktuję jako ciekawe doświadczenie i nowe sportowe wyzwanie. Wspólnie z drużyną mamy jasny cel, czyli walkę o mistrzostwo Polski. Wrocław ma fantastycznych kibiców. Zrobię wszystko, by fani na Stadionie Olimpijskim mieli jak najwięcej satysfakcji z moich występów w barwach Betard Sparty Wrocław” – czytamy na oficjalnej stronie Betard Sparty Wrocław.

Artiom jeździł w Grudziądzu przez sześć lat, więc z pewnością rozstanie z tym klubem nie było dla niego łatwe. Głównym powodem odejścia zawodnika był brak szans jazdy w fazie Play Off. „Dawałem z siebie wszystko, ale to wciąż okazywało się za mało na play-offy” – mówił Rosjanin tydzień temu w rozmowie z naszym portalem. 

Fot. WTS Sparta Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *