Żużel - Best Speedway Tv

Artiom Łaguta wylądował na Stadionie Olimpijskim | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Artiom Łaguta wylądował na Stadionie Olimpijskim

Artiom Łaguta wylądował na Stadionie Olimpijskim

Artiom Łaguta formalnie stał się zawodnikiem Betard Sparty Wrocław. O takim scenariuszu mówiło się już po rundzie zasadniczej, gdy sam zawodnik poinformował o odejściu z Mrgarden GKM’u Grudziądz. 

“Bardzo się cieszę, że doszedłem do porozumienia z wrocławskim klubem. Myślę, że to najlepsze miejsce na rozwój mojej kariery. […] Nie ukrywam że lubię też wrocławski tor. Uważam, że jest jednym z najlepszych, na jakich się ścigałem. To co teraz przede mną traktuję jako ciekawe doświadczenie i nowe sportowe wyzwanie. Wspólnie z drużyną mamy jasny cel, czyli walkę o mistrzostwo Polski. Wrocław ma fantastycznych kibiców. Zrobię wszystko, by fani na Stadionie Olimpijskim mieli jak najwięcej satysfakcji z moich występów w barwach Betard Sparty Wrocław” – czytamy na oficjalnej stronie Betard Sparty Wrocław.

Artiom jeździł w Grudziądzu przez sześć lat, więc z pewnością rozstanie z tym klubem nie było dla niego łatwe. Głównym powodem odejścia zawodnika był brak szans jazdy w fazie Play Off. „Dawałem z siebie wszystko, ale to wciąż okazywało się za mało na play-offy” – mówił Rosjanin tydzień temu w rozmowie z naszym portalem. 

Fot. WTS Sparta Wrocław

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×