Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Antoni Skupień: „Tor jest super przygotowany, więc grzechem było tego nie wykorzystać”

Antoni Skupień

Autor: Jakub Żak

Antoni Skupień: „Tor jest super przygotowany, więc grzechem było tego nie wykorzystać”

Od soboty na stadionie przy Gliwickiej 72 w Rybniku słychać już ryk motocykli. Lokalny klub rozpoczął treningi, w których uczestniczy prawie cała drużyna. Do tej pory odbyły się 3 razy, a plany na kolejne dni są bardzo ambitne, o czym w rozmowie z klubową stroną opowiedział trener ROW-u Antoni Skupień.

„Za nami trzy treningi, ale będą kolejne. Jeśli pogoda się nie zepsuje, to będziemy jeździli u siebie do końca tygodnia. W treningach biorą udział wszyscy zawodnicy. W poniedziałek nie było Krystiana Pieszczka, który miał do załatwienia jakieś sprawy w Gdańsku, ale on wróci” – mówi szkoleniowiec „Rekinów”.

Z drużyną na razie nie trenuje również 19-letni Leon Flint, który w zeszłym sezonie odwiedził Rybnik tylko kilka razy. Teraz może się okazać, że jego rola w zespole znacznie wzrośnie przez wykluczenie lidera zespołu. Stąd ciężko się dziwić, że już za niedługo Brytyjczyk może pojawić się na obiekcie przy G72 – „W czwartek, być może, przyjedzie do nas młody Anglik Leon Flint i on też będzie trenował. Na razie zawodnicy jeżdżą głównie pojedynczo, ale spod taśmy też ich już puszczałem. Nawet w czterech. Tor jest super przygotowany, więc grzechem było tego nie wykorzystać” – powiedział Antoni Skupień na łamach row.rybnik.com.pl.

Choć ROW dość szybko wyjechał na tor, to kwestia spotkań towarzyskich może się nieco skomplikować. Pierwotnie Rybniczanie mieli podejmować GKM w sobotę 19 marca, ale plany będą musiały ulec zmianie. Jest szansa, że pierwszy mecz towarzyski „Rekiny” odjadą już w najbliższy piątek, ale na razie klub nie zna potencjalnego rywala – „Nie wiadomo tylko, z kim pojedziemy. Miał przyjechać GKM Grudziądz, ale rozmawiałem z trenerem Januszem Ślączką i on mówi, że teraz nie ma pełnego składu, więc może być z tym problem. Awaryjnie pogadałem już z Mariuszem Staszewskim, szkoleniowcem Arged Malesy Ostrów. We wtorek wieczorem mam dostać odpowiedź” – zakończył trener ROW-u.

a
wqdwdwq
asdsadsadsada

Niedzielny trening w Rybniku Niedzielny trening w Rybniku Niedzielny trening w Rybniku Niedzielny trening w Rybniku

fot. własne

Antoni Skupień: „Tor jest super przygotowany, więc grzechem było tego nie wykorzystać”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *