Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Anders Thomsen opuścił szpital! Noga złamana w dziewięciu miejscach!

Anders Thomsen

Autor: Redakcja

W środę Anders Thomsen wyszedł ze szpitala w Glasgow. Teraz Duńczyka czekają kolejne badania i zabiegi w Odense. Zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów ma złamaną nogę w dziewięciu miejscach!

W Szpitalu Uniwersyteckim im. Królowej Elżbiety przeprowadzono badania, które wykazały, że noga Duńczyka jest złamana w aż dziewięciu miejscach. Po wyjściu Thomsena czekają kolejne badania w Odense, po których lekarze mają podjąć decyzję ws. ewentualnych operacji i metod leczenia.

Mocni Polacy i wyrównane mecze. Za nami 13. kolejka SpeedwayLigaen [RELACJA]

Przez najbliższe osiem tygodni, zawodnik nie może stawać na złamaną nogę. Została ona zespolona specjalnymi szpilkami, dlatego każdy nacisk może doprowadzić do ich uszkodzenia. – Wrócę do sportu silniejszy i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Mam całą jesień i zimę na przygotowanie się do nowego sezonu – zapowiedział Thomsen w rozmowie z fyens.dk. w Danii.

Poczułem się jakbym, uderzył w betonową ścianę. Od razu wiedziałem, że złamałem nogę – dodał żużlowiec. – Zaraz po wypadku próbowałem wstać, ale upadłem. Wyglądało to okropnie. Moja noga była cała powykręcana. Odczuwałem ogromny ból, ale gdy dostałem morfinę, to poczułem ulgę – dodał Thomsen.

Jest to pechowy sezon dla Thomsena, ponieważ wcześniej zmagał się z kontuzją barku. Jest to koniec sezonu dla zawodnika z Danii, ale wiemy na pewno, że może spać spokojnie, ponieważ kilka tygodni temu porozumiał się z Moje Bermudy Stalą Gorzów w sprawie startów w sezonie 2023.

fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×