Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Drużynowe/Turnieje Indywidualne

Żużlowa feta na antenie TVP Sport: Oficjalnie Kryterium Asów w Bydgoszczy i Finał DME w Grudziądzu

Kryterium Asów
Fot. Roman Biliński

Autor: Redakcja

Żużlowa feta na antenie TVP Sport: Oficjalnie Kryterium Asów w Bydgoszczy i Finał DME w Grudziądzu

Sezon żużlowy w Polsce już niedługo rozpocznie się, a kibice będą mieli okazję śledzić emocjonujące zawody na antenie TVP Sport. Stacja ta zainauguruje sezon żużlowy, prezentując m.in. widowisko Kryterium Asów w Bydgoszczy.

Jakub Kwiatkowski, dyrektor TVP Sport, podkreślił, że będą mieli także okazję transmitować Kryterium Asów im. Mieczysława Połukarda, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem prezesa Abramczyk Polonii Bydgoszcz, Jerzego Kanclerza.

Jerzy Kanclerz wyraził radość z faktu, że zawody bydgoskie będą dostępne dla kibiców w całej Polsce dzięki umowie z TVP Sport. To doskonała okazja dla fanów żużla, by śledzić fascynujące pojedynki na torze. Dodatkowo, nie tylko Kryterium Asów im. Mieczysława Połukarda będzie miało swoją transmisję, ale także finał drużynowych mistrzostw Europy na torze w Grudziądzu.

Jakub Kwiatkowski, dyrektor TVP Sport, potwierdził te doniesienia, podkreślając, że stacja będzie nadawać również ten prestiżowy turniej. Drużynowe mistrzostwa Europy na żużlu to kolejna okazja dla polskich fanów żużla, aby cieszyć się widowiskowymi zawodami przed rozpoczęciem ligowego sezonu. TVP Sport z pewnością zapewni wsparcie dla tej popularnej dyscypliny sportu, umożliwiając kibicom śledzenie najważniejszych wydarzeń na torze.

Warto więc już teraz zaznaczyć sobie daty tych dwóch znaczących wydarzeń – Kryterium Asów im. Mieczysława Połukarda w Bydgoszczy i finału drużynowych mistrzostw Europy w Grudziądzu.

— Żeby nie było, że sama piłka ;) Inauguracja tegorocznego sezonu żużlowego na antenie TVP Sport. Transmisja z 35. Kryterium Asów już 24 marca. A to nie koniec żużla, bo 6 kwietnia zapraszamy na relacje z wielkiego finału drużynowych ME, który rozegrany zostanie w Grudziądzu – poinformował na platformie „X”.

1
Fot. Roman Biliński
ez
Fot. Roman Biliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *