Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Za kulisami Stali Gorzów: Rozmowy z ulubieńcami kibiców i karnety „I Love Stal”

żużel
Fot. Stal Gorzów//Facebook

Autor: Redakcja

Żużel. Za kulisami Stali Gorzów: Rozmowy z ulubieńcami kibiców i karnety „I Love Stal”

Okres między sezonami to czas, gdy działy marketingu klubów żużlowych stawiają na kreatywne działania, utrzymując zainteresowanie fanów i zachęcając ich do zakupu karnetów. W tej przerwie ebut.pl Stal Gorzów zorganizowało innowacyjną akcję, oferującą fanom niezwykłe doświadczenia.

Szymon Woźniak, lider Stali Gorzów, wziął udział w tej akcji, prowadząc ankiety wśród kibiców, aby lepiej zrozumieć ich oczekiwania odnośnie usług klubowych. Jego profesjonalizm w kontaktach z mediami i fanami znalazł doskonałe odzwierciedlenie w rozmowach z posiadaczami karnetów, gdzie poruszał kwestie jakości usług, cen biletów i możliwości wyboru miejsc na stadionie.

Oskar Fajfer, inny zawodnik Stali Gorzów, również zaangażował się w akcję. W swojej charakterystycznej manierze porozmawiał z jedną z gorzowskich fanek, zdradzając m.in., że niedługo fani usłyszą nową wersję „Stalowej kolędy”.

Warto przypomnieć, że Stal Gorzów jako pierwsza drużyna w PGE Ekstralidze wystartowała ze sprzedażą karnetów na kolejny sezon. Klub zaproponował nową opcję karnetów „I Love Stal” za 500 złotych, obejmującą wszystkie spotkania, również fazę play-off.

Ta inicjatywa okazała się innowacyjnym podejściem do angażowania fanów i utrzymywania zainteresowania w okresie bez żużlowych emocji.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×