Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Liga Angielska/Ligi Zagraniczne

Żużel. W Anglii przegrali z pogodą. Jedno ze spotkań przełożone

Żużel
Fot. Taylor Lanning

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. W Anglii przegrali z pogodą. Jedno ze spotkań przełożone

Początek sezonu żużlowego jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem dla całego środowiska „czarnego” sportu. Na czwartkowy wieczór zaplanowano dwa pierwsze spotkania tegorocznej kampanii w Wielkiej Brytanii. Teraz wiemy jednak, że jedno z nich nie odbędzie się przez warunki pogodowe.

Dzisiaj miały mieć miejsce dwa inauguracyjne starcia Premiership. Beniaminek Oxford Spires podjąć miał Birmingham Brummies, natomiast Leicester Lions miało zmierzyć się u siebie z Belle Vue Aces. Teraz wiemy jednak, że spotkanie w Leicester nie dojdzie do skutku, o czym w mediach społecznościowych poinformował miejscowy klub. Mecz został odwołany i odbędzie się w innym terminie ze względu na niekorzystne prognozy pogody.

Z kolei w związku ze starciem zawodników z Oxfordu i Birmingham nie ma żadnych informacji o ewentualnych problemach z jego rozegraniem. Spotkanie to będzie interesujące z perspektywy polskich kibiców, gdyż w nim wystapi powracający na wyspy Maciej Janowski. Niestety nie jest planowana transmisja z tego spotkania.

Screenshot 20240314 105046 Facebook
Fot. Taylor Lanning
Screenshot 20240314 105000 Facebook
Fot. Taylor Lanning

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *