Przejdź do treści
Aktualności/Liga Duńska

Żużel. Tobiasz Musielak ogłosił swój transfer

żużel
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Tobiasz Musielak ogłosił swój transfer

Okienko transferowe w Polsce już dawno zamknięte, jednak za granicą nadal kompletują składy. O swoim transferze poprzez media społecznościowe poinformował Tobiasz Musielak. Wraca on do ścigania w lidze duńskiej.

Wychowanek Fogo Unii Leszno jeździł w Kraju Hamleta jedynie w sezonie 2016. Wówczas bronił on barw Esbjerg Vikings. Potem jego zagraniczne boje kojarzyły się już niemal wyłącznie z Wielką Brytanią. Tofeek dodatkowo zaliczył parę sezonów w szwedzkiej ekstraklasie.

Przed sezonem 2024 postanowił on jednak ponownie spróbować swoich sił w SpeedwayLigaen. Tym razem przyjdzie mu reprezentować klub Grindsted Speedway, znany przede wszystkim pod nazwą GSK Liga. Zbudowano tam bardzo ciekawy zespół, bo Tobiasz Musielak dołączył do Nickiego Pedersena, Kennetha Bjerre, Davida Bellego, Przemysława Pawlickiego oraz Rune Thorsta.

Tobiasz jest zawodnikiem, którego od dawna chcieliśmy mieć w naszych szeregach, a teraz nam się to udało, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. “Tofeek” ma duże doświadczenie na torach polskich oraz brytyjskich, co pomoże mu w Danii – przekazał klub na swoim profilu na Facebooku.

Tofik
Fot. Czarny Productions
Tofik 2
Fot. Czarny Productions

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×