Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Bracia Pawliccy trenowali razem z legendą polskiego motorsportu

Żużel
Fot. Piotr Pawlicki Instagram

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Bracia Pawliccy trenowali razem z legendą polskiego motorsportu

Bracia Przemysław i Piotr Pawliccy w nadchodzących rozgrywkach PGE Ekstraligi mają być ważnymi postaciami w szeregach beniaminka Falubazu Zielona Góra. Młodszy z nich – Piotr – zasilił szeregi Mysz po zeszłorocznych startach w barwach Sparty Wrocław. Dla Przemysława będzie to z kolei kolejny sezon spędzony w Winnym Grodzie. Obaj mocno przygotowują się do trudów tegorocznej kampanii, a ostatnio trenowali oni razem ze szczególną postacią dla polskiego motorsportu.

Pawliccy mają być liderami beniaminka z Zielonej Góry, który będzie celował w utrzymanie i awans do fazy play-off. Dużo przy realizacji ich planów będzie zależało od dwóch braci, którzy ponownie pojadą w jednym polskim zespole, jak kiedyś, chociażby w barwach ich macierzystej Unii Leszno. Przed sezonem wspólnie trenują, aby od początku móc prezentować się jak najlepiej, a podczas jednej z rowerowych wypraw zawodnicy Falubazu szlifowali formę w towarzystwie legendy polskiego motorsportu Roberta Kubicy.

Żużlowców zielonogórskiej ekipy czeka ciężkie spotkanie już na początek rozgrywek ekstraligowych. W pierwszym meczu po powrocie do elity pojadą oni bowiem na bardzo trudny teren do Wrocławia, gdzie zmierzą się z zespołem wicemistrzów Polski. Jak poradzą sobie w inauguracji PGE Ekstraligi 2024? Przekonamy się 12 kwietnia, czyli za równo 50 dni.

428702501 782287853926642 4787797114322972333 n
Fot. Piotr Pawlicki Instagram
MAAS 160723 166
Fot. Marta Astachow

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *