Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Arged Malesa Ostrów podejmuje Orzeł Łódź [AWIZOWANE SKŁADY]

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Arged Malesa Ostrów podejmuje Orzeł Łódź [AWIZOWANE SKŁADY]

W nadchodzącą sobotę po raz kolejny będziemy świadkami rywalizacji na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce. W ramach Metalkas 2. Ekstraligi odbędą się dwa spotkania, w których poznamy kolejne rozstrzygnięcia w tej ligi. W jednym z nich Arged Malesa Ostrów podejmie u siebie H.Skrzydlewska Orła Łódź. Znane są już awizowane składy na to spotkanie.

Gospodarze do sobotniego starcia podejdą po wygranej z Texom Stalą Rzeszów. Ostrowianom będzie bardzo zależeć na odniesieniu trzeciego zwycięstwa na swoim torze i zarazem w całym sezonie. Tym bardziej, że na Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolski przyjedzie ostatnia drużyna w tabeli Metalkas 2. Ekstraligi, H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. Łodzianie nie mają na swoim koncie ani jednej wygranej. W sobotę również nie są kandydatem do zwycięstwa i wydaje się, że Ostrovia powinna poradzić sobie z Orłem.

Arged Malesa do piątkowego spotkania znów przystąpi bez Tobiasza Musielaka. Ostrowianie za kontuzjowanego lidera formacji krajowejbędą korzystali z zastępstwa zawodnika. Mariusz Staszewski zdecydował się również na zmiane wśród młodzieżowców, a zamiast Gracjana Szostaka wystąpi Tobiasz Potasznik. Z kolei w drużynie z Łodzi do składu powrócił Daniel Kaczmarek, a poza nim znajduje się obecnie Oskar Polis. W awizowanym zestawieniu zobaczyć możemy również Jakuba Kicińskiego.

Początek spotkania między Arged Malesą Ostrów Wielkopolski a H.Skrzydlewska Orłem Łódź zaplanowano na godzinę 16.30. Transmisję kibice obejrzą na Canal+ Sport 5.

ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski

9. Chris Holder
10.Tobiasz Musielak
11.Wiktor Jasiński
12.Frederik Jakobsen
13.Gleb Czugunow
14.Tobiasz Potasznik
15.Sebastian Szostak
16.

H.SKRZYDLEWSKA Orzeł Łódź

1.Luke Becker
2.Benjamin Basso
3.Tomasz Gapiński
4.Daniel Kaczmarek
5.Oliver Berntzon
6.Mateusz Bartkowiak
7.Jakub Kiciński
8.
sparingostrowczestochowa 1712684558 4558
Fot. Anna Kłopocka
orzel 2024
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *