Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel na YouTube! Hit Ekstraligi będzie można obejrzeć za darmo

żużel na youtube
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Żużel na YouTube! Hit Ekstraligi będzie można obejrzeć za darmo

Już w ten weekend rusza pierwsza kolejka PGE Ekstraligi. Okazuje się, że Canal+ przygotował z tej okazji niezwykłą niespodziankę dla kibiców. Jeden z niedzielnych meczów będzie można obejrzeć całkowicie za darmo w serwisie YouTube.

Chodzi o mecz pomiędzy ebut.pl Stalą Gorzów a KS Apatorem Toruń, który zaplanowano na niedzielę, 14 kwietnia o godzinie 19:15. Poza klasyczną transmisją w telewizji na kanale Canal+Sport fani będą mieli też możliwość obejrzenia żużla na kanale YouTube stacji. Co więcej, transmisja nie zakończy się z ostatnim biegiem, a będzie trwała do końca Magazynu PGE Ekstraligi, który rozpocznie się tuż po zakończeniu ścigania.


Wraca #PGEEkstraliga i z tej okazji mecz EBUT.pl #StalGorzów – KS #ApatorToruń będzie można w całości obejrzeć na YouTube! Zapraszamy na transmisję od godziny 19:15. Tuż po meczu zostańcie z nami na Magazyn PGE Ekstraligi! – czytamy w opisie pod filmem.

Transmisja wydarzeń sportowych na kanale YouTube to coraz bardziej popularna praktyka Canal+, która ma na celu popularyzację poszczególnych dyscyplin sportu czy też rozgrywek. Dzięki temu być może nowi kibice postanowią wykupić abonament i oglądać żużel już w telewizji przez resztę sezonu.

Obie drużyny awizowały już zespoły na niedzielne spotkanie. Zobaczcie bohaterów akcji „żużel na YouTube”!

Apator
Fot. Kazimierz Kożuch
Memoriał Edwarda Jancarza
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *