Żużel. Karuzela transferowo-trenerska trwa w najlepsze

Żużel. Karuzela transferowo-trenerska trwa w najlepsze
Mamy obecnie przedostatnią kolejkę sezonu zasadniczego, a już za rogiem decydujące rozstrzygnięcia w każdej z polskich lig. Karuzela transferowa trwa w najlepsze, a mowa tu konkretnie o trenerach. W ostatnim czasie w środowisku pojawiły się różne spekulacje, które podsyciła jeszcze wiadomość o tym, że Piotr Baron ogłosił swoje odejście z Unii Leszno.
Nicki Pedersen w przyszłym sezonie w Grudziądzu?! Jest wstępne porozumienie!
W kontekście menadżera zespołu z Leszna zaczęły się pojawiać plotki, o rzekomym objęciu drużyny Apatora, mówi się także o GKM Grudziądz, w którym miałby zastąpić obecnego szkoleniowca, Janusza Ślączkę. Ślączka za to przymierzany jest do swojego macierzystego klubu, czyli Stali Rzeszów, która pewnym krokiem zmierza do awansu na zaplecze PGE Ekstraligi. W spekulacjach pojawia się także nazwisko trzeciego trenera, a jest nim Tomasz Bajerski, który w trakcie sezonu pożegnał się z posadą w poznańskim PSŻ-cie. Torunianin mógłby zostać następcą Piotra Barona w Lesznie lub dołączyć do ekipy z Grudziądza, gdyż w kontekście obu klubów wymienia się jego osobę.
Jak widać, transferowy młyn nie jest tylko duży na rynku zawodniczym, a drużyny z elity również będą musiały powalczyć o ściągnięcie szkoleniowców. Póki co, nic nie jest jeszcze przesądzone, ale najbliższe miesiące pokażą przyszłość trzech trenerów, o których najwięcej mówi się w ostatnich dniach, niewykluczone również, że oprócz przedstawionych nazwisk pojawią się jeszcze kolejne.
MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV
- Unia Leszno dokonała niemożliwego! Trener skomentował spektakularny powrót [Wideo]
- Żużel. Gwiazdy przyjadą do Ostrowa! Ujawniono pierwsze nazwiska na liście
- DMPJ. Wilki Krosno najlepsze w Lublinie! Świetny występ Pawełczaka
- Tauron SEC w Pardubicach. Znamy listę startową ostatniej rundy
- Polonia Bydgoszcz nie wytrzymała ciśnienia „Nie da się ukryć, że zaczęło się robić nerwowo”