Żużel - Best Speedway Tv

ROW dostanie wsparcie z miasta! Pojawił się jednak inny problem. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ROW dostanie wsparcie z miasta! Pojawił się jednak inny problem.

Baner duży psd
ROW dostanie wsparcie z miasta! Pojawił się jednak inny problem. 3

ROW dostanie wsparcie z miasta! Pojawił się jednak inny problem.

W poniedziałek prezydent Rybnika ogłosił, że w wydatkach bieżących doszło do przesunięć, dzięki czemu znajdą się pieniądze na sporta i kulturę, a co za tym idzie – na żużel. Na radość jednak trochę za wcześnie. Rybnik tonie w długach, a decyzja została podjęta pod naciskiem mieszkańców i miała raczej charakter PR-owy. Mało prawdopodobne, by po takiej deklaracji miasto chciało się wycofać, ale nie zmienia to faktu, że kwota przeznaczona na sport zbyt wysoka nie będzie, a żużlowy oddział ROW-u dostanie z niej tylko pewien procent. Ostateczny kształt budżetu poznamy już 4 grudnia, wtedy też dowiemy się, jak duże wsparcie otrzyma klub żużlowy.

Warto wspomnieć, że w mieście ze Śląska doszło do nietypowego incydentu. Do rybnickiego magistratu trafiła skarga sugerująca, że pochodząca ze stadionu wartość decybeli przekracza normy. Sytuacja może wydawać się śmieszna, a zarazem dziwna, ponieważ żużel w Rybniku ma prawie 90 lat tradycji i do tej pory nie było żadnego problemu z hałasem, do którego przyzwyczajona jest zdecydowana większość mieszkańców. W związku z całą sytuacją w przyszłym roku zostaną przeprowadzone pomiary akustyczne przy ul. Gliwickiej.

fot. Patryk Kowalski

baner mały psd
ROW dostanie wsparcie z miasta! Pojawił się jednak inny problem. 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×