Żużel. Apator Toruń zareagował na zamieszanie z kevlarami! Wpadka czy marketingowa akcja?
Żużel. Apator Toruń zareagował na zamieszanie z kevlarami! Wpadka czy marketingowa akcja?
Dzisiaj w godzinach wieczornych na platformie X (dawniej Twitter) Canal + Speedway opublikowało wraz z marką KW Race Wear kevlar toruńskich Aniołów. To wszystko wywołało spore zamieszanie, ponieważ zazwyczaj kevlary drużynowe są prezentowane na oficjalnych kontach społecznościowych danej drużyny, tym razem bylo inaczej.
Wybrzeże Gdańsk bezproblemowo awansuje? Trening w Gorican przyszykował zawodników do sezonu
Post ujawniający barwy Apatora Toruń początkowo pojawił się na X, lecz po chwili został usunięty. Finalnie jednak po kilku minutach został dodany spowrotem, co wywołało spory zamęt. Do samej sytuacji kilka godzin później odniósł się klub z grodu Kopernika na swoich social mediach w dość humorystyczny sposób. Czy była to zaplanowana sytuacja, czy jednak coś umknęło redakcji Canal+ możemy się tylko domyślać. Jednak fakt, iż post początkowo został usunięty daje do myślenia




- Żużel. Te wpisy mówią wszystko. Przegląd żużlowego internetu po weekendzie
- Żużel. Kacper Pludra ze wstępną diagnozą po upadku. Są pierwsze wieści ze szpitala
- Żużel. Tabela Metalkas 2. Ekstraligi nie przestaje zadziwiać! Walka o play-off nabiera tempa
- Wyrównany mecz w Poznaniu! Ostatecznie to PSŻ wygrywa!
- Żużel. ROW Rybnik rozbił Polonię Piła. Jan Kvech z kompletem punktów