Żużel - Best Speedway Tv

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - pod taką nazwą wystartuje drużyna w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2022! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – pod taką nazwą wystartuje drużyna w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2022!

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – pod taką nazwą wystartuje drużyna w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2022!

W Hotelu Rudnik trwa posezonowe spotkanie sponsorów grudziądzkiego klubu. Podczas uroczystej Gali GKM S.A. prezes Marcin Murawski poinformował o przedłużeniu umów sponsorskich. Na kolejny rok współpracy zdecydowały się trzy firmy: ZOOLeszczDPV Logistic oraz Toyota Walder! Informacje przekazał klub na swoim klubowym facebooku.

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – pod taką nazwą nasza drużyna będzie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2022. Dla firmy ZOOLeszcz, prowadzonej przez Pana Zbigniewa Leszczyńskiego, będzie to drugi sezon jako sponsor tytularny GKM-u. Nasz partner zajmuje się produkcją akcesoriów dla zwierząt i działa na rynku już od ponad 100 lat. Oferuje wszystko to, co potrzeba dla naszych zwierzaków: obroże, smycze, szelki, pejcze, kagańce, akcesoria dla gryzoni, kotów, wszelkie ozdoby i różne inne gadżety. Siedziba głównego partnera naszego klubu znajduje się w Bydgoszczy.

Reklamy

Kolejne dwie firmy będą sponsorami PremiumDPV Logistic to firma transportowa zajmuje się logistyką i spedycją krajową na terenie całej Polski, a także transportem międzynarodowym w całej Europie. Od wielu lat obsługuje m.in. branże hutnicze i geotechniczne. Charakterystyczną cechą wszystkich działań podejmowanych przez tę firmę spedycyjną jest rzetelność, terminowość i pełna informacja o przewożonym ładunku. Jej siedziba również mieści się w Bydgoszczy. 

Grupa Walder od 30 lat jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota, zapewniając klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów nowych oraz używanych. W skład Grupy Walder wchodzą autoryzowane stacje dilerskie: Lexus Trójmiasto (nowoczesny obiekt w Gdańsku) oraz autoryzowane salony Toyoty w Chwaszczynie i Rumii. Od sierpnia 2020 firma działa na rynku grudziądzkim. W salonie zlokalizowanym przy ul. Porucznika Krzycha 2 można poznać bogatą ofertę samochodów nowych marki Toyota. Do dyspozycji klientów pozostaje też autoryzowany serwis Toyoty. Klienci mogą zapoznać się z ofertą sprawdzonych samochodów używanych i umówić na jazdę testową samochodem marki Lexus. 

fot. gkm.grudziądz.net

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×