Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Znamy nowy termin starcia Falubazu z Włókniarzem Częstochowa

Falubazu
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Znamy nowy termin starcia Falubazu z Włókniarzem Częstochowa

W ostatnim czasie warunki atmosferyczne nie były łaskawe dla żużlowców. Wiele meczów ze względu na deszcz było przekładanych na inne terminy. Tak stało się również ze starciem, którego świadkami mieliśmy być w ubiegły piątek. Wtedy NovyHotel Falubaz Zielona Góra miał podejmować Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Dzisiaj poznaliśmy nową datę pojedynku.

Pierwotnie starcie zielonogórsko-częstochowskie miało rozpocząć się w piątek o godzinie 20:30. Kiedy zawodnicy byli już po próbie toru stała się rzecz, jakiej można było się spodziewać, patrząc w niebo. Nad stadion nadciągnęła prawdziwa ściana deszczu, która uniemożliwiła przeprowadzenie zawodów. Nowy termin dla spotkania obu zespołów mieliśmy poznać wkrótce.

Dzisiaj Speedway Ekstraliga poinformowała, że drugie podejście do rozegrania meczu pomiędzy NovyHotel Falubazem Zielona Góra a Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa odbędzie się w czwartek 13 czerwca o godzinie 20:00. Transmisję ze spotkania obu ekip podobnie do pierwotnego terminu kibice obejrzą w Eleven Sports 1. Będzie to więc dzień przed pierwszą rundą tegorocznego cyklu SGP 2, która odbędzie się Malili.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa kibice będą mogli zobaczyć w akcji również dzisiaj. „Lwy” w innym zaległym meczu PGE Ekstraligi podejmować będą KS Apator Toruń. Z kolei NovyHotel Falubaz Zielona Góra najbliższe spotkanie pojedzie w tę niedzielę. Zielonogórzanie również zmierzą się z „Aniołami”, jednak areną zmagań będzie toruńska Motoarena.

Falubaz
Fot. Marta Astachow
Żużel w TV
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *