Przejdź do treści
Aktualności żużlowe – najnowsze wiadomości i wyniki/PGE Ekstraliga – żużel Polska

Zmiany kadrowe w Stali Gorzów. Zaufany człowiek byłego prezesa odchodzi z klubu

Zmiany kadrowe
📅 28 czerwca 2022 🕒 12:12 ⏱ 1 min czytania ✍️ Autor:

Zmiany kadrowe w Stali Gorzów. Zaufany człowiek byłego prezesa odchodzi z klubu

We wtorkowy poranek Tomasz Michalski za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował, że nie będzie pełnić funkcji Dyrektora Zarządzającego gorzowskiego klubu.

Nie tak miało wyglądać 75-lecie istnienia Stali Gorzów. Parę tygodni temu Marek Grzyb został aresztowany. Jego obowiązki przejął Waldemar Sadowski. Jednak to nie koniec zmian w klubie z miasta nad Wartą. Tomasz Michalski nie będzie już pracować w Stali Gorzów, umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

DSC 0095 2

Tomasz Michalski spędził w gorzowskim klubie 6 lat. Był prawą ręką Marka Grzyba. Waldemar Sadowski nowy prezes klubu, robi wszystko, aby Stal Gorzów jeszcze bardziej nie ucierpiała wizerunkowo, szczególnie że  w tym sezonie przypada 75-lecie istnienia gorzowskiej Stali.

fot. fot. Tomasz Michalski/Facebook

Autor tekstu:

Aleksandra Gucia

Zobacz wszystkie artykuły autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *