Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Wywiady

Zawodnik MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra, Fabian Ragus- “zbieram owoce mojej ciężko przepracowanej zimy.”

Zawodnik MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra, Fabian Ragus- “zbieram owoce mojej ciężko przepracowanej zimy.”

Autor: Redakcja

Oceń Wpis
EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Zawodnik MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra, Fabian Ragus- "zbieram owoce mojej ciężko przepracowanej zimy." 3

Zawodnik MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra, Fabian Ragus- “zbieram owoce mojej ciężko przepracowanej zimy.”

Fabian Ragus junior Falubazu Zielona Góra zadebiutował w Ekstralidze spotkaniem przeciwko Apatorowi Toruń, wygrywając bieg juniorski. Jeszcze lepszy wynik zrobił w kolejnym meczu z GKM-em Grudziądz. Do zwycięstwa w starciu młodzieżowców dołożył punkt w dwunastym biegu, w którym pokonał Mateusza Bartkowiaka. Dłuższą przerwę między kolejnymi spotkaniami Ekstraligi wykorzystaliśmy by porozmawiać z młodym zawodnikiem zielonogórskich Myszy.
Nikola Kapuścińska – Za Tobą całkiem udany debiut w Ekstralidze. Z każdym kolejnym występem jest coraz lepiej. Jak Ty sam, czujesz się jeżdżąc jako młody zawodnik w Ekstralidze?


Fabian Ragus – Tak w tym roku debiutuję w PGE Ekstralidze, myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że zbieram owoce mojej ciężko przepracowanej zimy. Bardzo dużo trenowałem by w sezonie być na tyle mocnym żeby wywalczyć miejsce w składzie.

N.K. – Wiadomo, że eksperci i kibice wskazują Waszą drużynę do spadku ale Wy jedziecie o najwyższe cele. Jak wpływają na Was zawodników takie opinie i komentarze?

F.R – Mam nadzieję, że jeszcze wraz z drużyną Falubazu Zielona Góra zaskoczymy niejednego eksperta czy kibica. Tego sobie i kolegom życzę.

N.K. – Jak u Was w drużynie z atmosferą? Z którym z zawodników dogadujesz się najlepiej?

F.R – W drużynie panuje świetna atmosfera, z każdym dogaduję się bardzo dobrze.

N.K – Przed Wami mecz wyjazdowy, zmierzycie się z Częstochową. Jedziecie tam z konkretnym celem, czy wręcz przeciwnie podchodzicie do tego na luzie?

F.R – Przed żadnym meczem nie składamy broni. Każdego rywala traktujemy tak samo. Jedziemy tam po to by powalczyć o końcowy wynik lepszy na rzecz Falubazu.

N.K. – I na koniec, czy sam sobie postawiłeś konkretny cel, założenie na ten sezon?

F.R. – Myślę, że każdy zawodnik stawia sobie jakieś założenia czy cele przed sezonem, ja osobiście chciałbym się jak najwięcej objeżdżać i zbierać doświadczenie, które jest mi bardzo potrzebne a przede wszystkim cały sezon przejechać cało i zdrowo.

fot. zuzel.falubaz.com

baner 1200 200
Zawodnik MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra, Fabian Ragus- "zbieram owoce mojej ciężko przepracowanej zimy." 4
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×