Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Wiktor Przyjemski wraca na tor w Bydgoszczy! Niespodzianka w Indywidualnych Mistrzostwach Polski?

Wiktor Przyjemski
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Redakcja

Wiktor Przyjemski wraca na tor w Bydgoszczy! Niespodzianka w Indywidualnych Mistrzostwach Polski?

Wiktor Przyjemski wraca na tor przy ulicy Sportowej 2 w Bydgoszczy. Choć nie będzie reprezentował swojej dawnej drużyny, Abramczyk Polonii Bydgoszcz, to kibice mogą liczyć na emocjonujące widowisko. Młody, 19-letni zawodnik dostał dziką kartę na start w Indywidualnych Mistrzostwach Polski (IMP). To okazja, by na dobrze znanym sobie torze zmierzyć się z czołowymi żużlowcami w kraju.

Przyjemski, przed obecnym sezonem, podpisał kontrakt z Orlen Oil Motorem Lublin, z którym startuje w PGE Ekstralidze. Fani Polonii mają jednak nadzieję, że w przypadku awansu ich drużyny do elity, Przyjemski wróci do Bydgoszczy na stałe. Na razie będą mogli kibicować mu w trakcie bydgoskiej rundy IMP, która odbędzie się 27 lipca.

W zeszłym roku Przyjemski był pierwszym rezerwowym cyklu IMP, ale dzięki kontuzjom innych zawodników wystartował we wszystkich trzech rundach, zdobywając 14 punktów i zajmując 14. miejsce. W tym sezonie miał pecha w IMP Challenge w Pile, kończąc zawody na 12. pozycji. Teraz ma szansę na poprawę swojego wyniku na rodzinnym torze, gdzie może sprawić niespodziankę i pokrzyżować plany faworytom.

Dołacz do nas na facebokku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *