Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Wiemy, kto pojedzie za Janusza Kołodzieja w Łódź kreuje IMME

Janusza Kołodzieja
Fot. Roman Biliński

Autor: Krzysztof Choroszy

Wiemy, kto pojedzie za Janusza Kołodzieja w Łódź kreuje IMME

Janusz Kołodziej pechowo rozpoczął tegoroczny sezon żużlowy. Lider Fogo Unii Leszno w wyniku upadku podczas sparingu na torze w Gorzowie doznał kontuzji mostka. Z tego powodu ominie go wiele imprez, gdyż nie wystąpił on we wczorajszym Złotym Kasku, a w piątek nie pojedzie w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi. Wiemy, kto zastąpi doświadczonego żużlowca.

W turnieju wystąpią najlepsi zawodnicy zeszłorocznego sezonu PGE Ekstraligi pod względem średniej biegopunktowej i jeden żużlowiec z dziką kartą. W przypadku zastępstwa za Janusza Kołodzieja brany pod uwagę był pierwszy zawodnik z listy oczekujących, czyli Szymon Woźniak. Tym samym zawodnik Ebut.pl Stali Gorzów zyskał prawo startu w turnieju, który zostanie rozegrany 5 kwietnia o godzinie 19:00.

Dla Woźniaka ten sezon będzie jednym z bardziej wymagających w całej karierzę. Zawodnik gorzowskiej Stali będzie bowiem stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Przed startem sezonu ligowego tucholanin jest w bardzo dobrej formie, która zaowocowała drugim miejscem podczas Kryterium Asów i czwartym podczas wczorajszego Złotego Kasku. Jak zaprezentuje się w piątkowych zawodach w Łodzi?

Żużel
Fot. Czarny Productions
FB IMG 1712061632521
Fot. Roman Biliński

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *