Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Wielki powrót do składu Falubazu Zielona Góra! W piątek pojadą w pełnym składzie

Falubazu Zielona Góra
Fot. Michał Szmyd

Autor: Krzysztof Choroszy

Wielki powrót do składu Falubazu Zielona Góra! W piątek pojadą w pełnym składzie

NovyHotel Falubaz Zielona Góra ma za sobą już kilka meczów towarzyskich. W ostatnich dniach mierzyli się oni dwukrotnie z KS Apatorem Toruń oraz raz z Arged Malesą Ostrów, z którą wczoraj jechali na wyjeździe. W piątek zaś oba kluby ponownie powalczą ze sobą, a sparing rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie w Zielonej Górze. Dla zielonogórskich kibiców bardzo dobre wiadomości przyniosły awizowane składy na to spotkanie.

W środowym starciu Arged Malesy Ostrów z Falubazem Zielona Góra lepsi okazali się być gospodarze, którzy wyraźnie wygrali 12-punktową przewagą. Beniaminek PGE Ekstraligi nie jechał jednak w najlepszym możliwym składzie, gdyż do Ostrowa nie przyjechali Piotr Pawlicki i Jan Kvech. W drugim meczu kontrolnym zielonogórzan z ostrowianami będziemy oglądali nieco inne zestawienia.

Drużyna z Ostrowa do Zielonej Góry przyjedzie bez Chrisa Holdera. Australijczyk nie będzie mógł wystąpić w piątkowym spotkaniu, a jego miejsce zajmie młody Tobiasz Potasznik. Prócz tej jednej roszady skład ten nie różni się niczym od najlepszego, jaki może wystawić Mariusz Staszewski. Z kolei w ekipie gospodarzy będziemy oglądali najlepsze możliwe zestawienie. Co ważne do składu powrócił Piotr Pawlicki, który zmagał się z kontuzją mięśnia nogi. Młodszy z braci dochodził do siebie przez ostatnie tygodnie, a teraz będzie mógł już wyjechać na tor i rozpocząć rywalizację w tym roku.

Awizowane składy

NovyHotel Falubaz Zielona Góra
9. Jarosław Hampel
10. Przemysław Pawlicki
11. Rasmus Jensen
12. Jan Kvech
13. Piotr Pawlicki
14. Krzysztof Sadurski
15. Oskar Hurysz

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
1. Tobiasz Musielak
2. Wiktor Jasinski
3. Frederik Jakobsen
4. Tobiasz Potasznik
5. Gleb Chugunov
6. Sebastian Szostak
7. Gracjan Szostak

Falubaz Zielona Góra
Fot. Marta Astachow
Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *