Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Artykuły

Wielki come back w żużlowym świecie!

Największy wygrany sezonu - Grzegorz Zengota

Autor: Aleksandra Bronisz

Wielki come back w żużlowym świecie!

Jakiś czas temu żużlowy świat obiegła bardzo pozytywna informacja. Zawodnik Motoru Lublin- Grzegorz Zengota poinformował na swoich mediach społecznościowych, że po niemalże dwóch latach przerwy od żużla wynikającej z kontuzji wrócił na tor! Był to dla niego ciężki czas rehabilitacji. Jednak dzięki swojej wytrwałości osiągnął swój cel I wsiadł na motocykl.
27 sierpnia zawodnik odnowił licencje żużlową, a już teraz wiemy że miesiąc po tym, czyli 27 września pojedzie w oficjalnych zawodach. Będzie to Grand Prix na długim torze w Rzeszowie. Oprócz tego Zengota ma wziąć udział w środowym treningu Motoru Lublin. Być może ujrzymy go w niedzielnym meczu, podczas którego Koziołki zmierzą się z Falubazem Zielona Góra. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy na treningu zaprezentuje się lepiej od Miesiąca i Jamroga. Być może powrót Zengiego okaże się strzałem w dziesiątkę dla działaczy Motoru. W lubelskim składzie widać dziury i jeżeli zawodnik będzie w dobrej formie może być mocnym ogniwem zespołu.
Fakt, że Zengocie udało się osiągnąć swój cel bardzo cieszy wszystkich, którzy trzymali za niego kciuki. Mimo żmudnej rehabilitacji zawodnik nie poddawał się i ciągle wierzył że wsiądzie na motocykl. W walce o powrót do zdrowia pomagało mu wiele osób. Teraz wspólnie z nimi może świętować swój sukces, a my dzięki temu możemy znów oglądać go na torze.

Fot. Mariusz Kapała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×