Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

W Poznaniu przyznają: Mamy duży problem z trenowaniem na domowym torze

Poznaniu

Autor: Jakub Bielak

W Poznaniu przyznają: Mamy duży problem z trenowaniem na domowym torze

Parę dni temu w naszym Magazynie Best Speedway TV Wiceprzewodniczący GKSŻ, Zbigniew Fiałkowski przyznał, że owal w Poznaniu należy do tych, które go najbardziej niepokoją w kontekście zbliżającego się początku rozgrywek pierwszoligowych. Rzeczywistości nie zakłamuje także trener ebebe.pl PSŻ, Tomasz Bajerski.

Kraksa Pludry i Lewandowskiego! Szczęście w nieszczęściu

W rozmowie dla portalu polskizuzel.pl Bajerski opowiedział o tym, co działo się w ostatnich kilkunastu dniach na poznańskich obiekcie. A właściwie, precyzyjniej mówiąc, co się nie działo:

Pogoda powoduje, że mamy duży problem z trenowaniem na domowym torze, dlatego ten mecz z drużyną gwiazd został odwołany. W sumie to na własnym torze zrobiliśmy może dziesięć kółek. A potem, jak lunęło, to już musieliśmy dać za wygraną.

Tomasz Bajerski opowiedział również krótko o planach sparingowych swojego zespołu, które są bardzo elastyczne i zmieniają się praktycznie z dnia na dzień.

Mamy za sobą dwa treningi drużyny w Poznaniu, poza tym każdy już gdzieś tam jeździł. Fajfer w Gnieźnie, Duńczycy u siebie. Planujemy też dwa mecze sparingowe. One się mogą odbyć dosłownie w każdej chwili. Chcemy się zmierzyć ze Startem i Łotyszami z Daugavpils. To nam wystarczy.

Tomasz Bajerski nie kłamał, mówiąc, że treningowe jazdy mogą się odbyć w każdej chwili. W niedzielne wczesne popołudnie zawodnicy drużyny ebebe.pl PSŻ Poznań trenowali w Gnieźnie.

Fot. Własne

MAGAZYN Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *