Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/PGE EKSTRALIGA

W kujawsko-pomorskim się zbroją

W kujawsko-pomorskim się zbroją

Autor: Małgorzata Olejniczak

W kujawsko-pomorskim się zbroją

„Miło mi poinformować, że będę nadal częścią Abramczyk Polonia Bydgoszcz ⚪️🔴 w nadchodzącym sezonie. Wierzę w to, że wspólnie napiszemy mega historię, zrealizujemy cel i wrócimy do @speedwayekstraliga już w 2K21💪 #poloniabydgoszcz2021” – przekazał dziś rano (04.11.20) w mediach społecznościowych Grzegorz Zengota. Zatem utalentowany żużlowiec po przejściach wykorzystał swój pobyt w Polonii, w zakończonym sezonie i swoją postawą zdobył uznanie zarówno kibiców, jak i władz bydgoskiego klubu. Zaowocowało to kontraktem na sezon 2021.

W tym samym czasie GKM Grudziądz poinformował o zakontraktowaniu na rok Norberta Krakowiaka. W rozgrywkach 2020 Krakowiak, jeżdżąc z Myszką Miki na kevlarze był czołowym polskim juniorem. Sezon 2021 będzie dla Norberta pierwszym w gronie seniorów i ma on być jedną z opcji na pozycję zawodnika do lat 24.

„Rozmowy w Grudziądzu były bardzo konkretne, moja rola w zespole została przedstawiona na samym początku i to było dla mnie bardzo ważne. Oczywiście nigdzie nie będzie takiej sytuacji, że nie będzie walki o skład, ale myślę, że wizja składu i to jak to ma wszystko wyglądać przekonało mnie do wyboru GKM-u” – napisał nowy nabytek żółto-niebieskich.

fot. Facebook Zengi Racing – Grzegorz Zengota #29

fot. gkm.grudziądz.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *