Żużel - Best Speedway Tv

W Grudziądzu mocno trenują przed Włókniarzem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Grudziądzu mocno trenują przed Włókniarzem

Grudziądzu

W Grudziądzu mocno trenują przed Włókniarzem

GKM Grudziądz nie marnuje korzystnych warunków atmosferycznych. “Gołębie” miały w ostatnich tygodniach problemy z doprowadzeniem domowego toru do stanu używalności, ale na kilka dni przed otwarciem sezonu już kręcą kółka przy H4. We wtorek zajęcia trwały ponad cztery godziny!

Wielkie zaangażowanie kibiców PSŻ Poznań w pomoc dla klubu

Część zespołu trenowała już w poniedziałek, natomiast na wtorkowych zajęciach dodatkowo pojawili się również Max Fricke oraz Gleb Czugunow. Obaj zawodnicy będą odgrywać kluczową rolę w sobotnim starciu z częstochowskim Włókniarzem.

Jak poinformował klub, trening trwał ponad cztery godziny. Jeśli w inauguracji sezonu w Grudziądzu nie przeszkodzą opady deszczu, należy się spodziewać bardzo podobnych warunków atmosferycznych do tych, które panują obecnie w Polsce. Nie zanosi się bowiem na to, by temperatura wyraźnie się podniosła. Każda godzina jazdy jest zatem na wagę złota.

Drużyna z Grudziądza pojedzie w czwartek na własnym torze sparingowy mecz z Orłem Łódź. Wstęp na to spotkanie będzie darmowy, a jego początek zaplanowany jest na godzinę 17:00.

Fot. GKM Grudziądz/facebook.com

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×