Żużel - Best Speedway Tv

Byki o zmazanie plamy, Lwy o pierwszą wygraną na wyjeździe. Fogo Unia Leszno - Tauron Włókniarz Częstochowa [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Byki o zmazanie plamy, Lwy o pierwszą wygraną na wyjeździe. Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa [ZAPOWIEDŹ]

Unia

Byki o zmazanie plamy, Lwy o pierwszą wygraną na wyjeździe. Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa [ZAPOWIEDŹ]

Po krótkiej przerwie wraca PGE Ekstraliga. W piątek szóstą rundę najlepszej ligi żużlowej świata otworzy spotkanie Fogo Unii Leszno z Tauron Włókniarzem Częstochowa. Mecz nie ma wyraźnego faworyta, zatem można spodziewać się emocji do ostatniego wyścigu. Goście będą mieli szasnę odrobić straty w tabeli do rywala.

Poznaliśmy awizowane składy na mecz Wilków ze Stalą

Miejscowi do tej pory wygrali dwa mecze na swoim stadionie i z pewnością będą chcieli utrzymać status niepokonanych również w piątek. Fogo Unia Leszno obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi z 6 punktami na koncie. O dwa mniej mają częstochowskie Lwy, które w ostatniej kolejce zwyciężyły po raz pierwszy w tym sezonie. Wcześniej zdarzyły im się wpadki, które rzutują na obecny bilans Tauron Włókniarza.

Dla podopiecznych Lecha Kędziory nie ma jednak rzeczy straconych, a zwycięstwo w Lesznie jest w ich zasięgu. Gospodarze muszą pokazać, że ostatnia klęska w Lublinie nie wpłynęła w znaczącym stopniu na formę zawodników. Przypomnijmy, że leszczynianie jadą w osłabieniu. W awizowanym składzie ponownie znalazł się Nazar Parnitskyi, który zachwycił publiczność w mecze z For Nature Solutions Apatorem. Czy młodego żużlowca będzie stać na taki sam wyczyn również w meczu z Lwami?

Tor w Lesznie umożliwia dobre ściganie, a po obu stronach barykady znajdują się zawodnicy, którzy lubią zdobywać punkty na dystansie. Kibicie spod Jasnej Góry z pewnością będą liczyć na Mikkela Michelsena oraz Leona Madsena. Również Maksym Drabik dobrze prezentował się na “Smoczyku” w zeszłym sezonie. Niewiadomą pozostaje wciąż dyspozycja Kacpra Woryny.

Fogo Unia Leszno udowodniła, że na swoim torze potrafi walczyć do końca, zatem to nie będzie łatwe spotkanie dla żadnego z zespołów. Przynajmniej nic na to nie wskazuje. Liczymy na walkę na torze oraz emocje do samego końca.

Awizowane składy:

Reklamy

Tauron Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Kacper Woryna
3. Maksym Drabik
4. Jakub Miśkowiak
5. Mikkel Michelsen
6. Franciszek Karczewski
7. Kacper Halkiewicz

Fogo Unia Leszno:
9. Bartek Smektała 
10. Janusz Kołodziej 
11. Nazar Parnitskyi
12. Grzegorz Zengota 
13. Jaimon Lidsey 
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak

fot. własne

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×