Żużel - Best Speedway Tv

Udany powrót Jasona Doyle-a do Australii. Mistrz Świata wygrał zawody IMA w Gillman | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jasona Doyle-a

Udany powrót Jasona Doyle-a do Indywidualnych Mistrzostw Australii. Nowy zawodnik Wilków Krosno okazał się najlepszy w Gillman. Za jego plecami uplasowali się Jack Holder, Max Fricke oraz Justin Sedgmen. Kolejna runda odbędzie się 7 stycznia na Diamond Park.

Przypominamy, że tytułu mistrzowskiego broni Max Fricke, który w ostatnich mistrzostwach tryumfował przed Jackiem Holderem oraz Rohanem Tungatem. We wtorek na torze w Gillman odbyła się pierwsza runda mistrzostw w 2023 roku. Najlepszy okazał się Jason Doyle, który powrócił do cyklu. Najlepszy w fazie zasadniczej był Jack Holder, który miał na swoim koncie 14 punktów. Do półfinałów weszli bracia Holderowie, Doyle, Kurtz, Fricke, Sedgmen, Masters oraz Tungate.

Do wielkiego finału ostatecznie dostali się Jack Holer, Jason Doyle, Max Fricke oraz Justin Sedgmen. W nim Jason Doyle po ładnej walce pokonał Jacka Holdera i zwyciężył 1. rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii w Gillman. Trzecie miejsce zajął ostatecznie Max Fricke. Kolejna runda odbędzie się 7 stycznia na Diamond Park.

Znamy listę startową Indywidualnych Mistrzostw Australii 2023

Wyniki 1. rundy IMA w Gillman:

1. Jason Doyle (2,3,3,3,2,2,3) – 18 + 2. miejsce w pierwszym półfinale + 1. miejsce w finale
2. Jack Holder – (3,3,3,2,3,3,2) – 19 + 1. miejsce w pierwszym półfinale + 2. miejsce w finale
3. Max Fricke – (0,0,3,3,3,3,1) – 13 + 12. miejsce w drugim półfinale + 3. miejsce w finale
4. Justin Sedgmen – (3,3,2,2,2,2,0) – 14 + 2. miejsce w drugim półfinale + 4. miejsce w finale