Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Tomasz Fajfer komentuje porażkę Startu Gniezno „Nasi zawodnicy nie wierzyli w siebie”

Tomasz Fajfer
Fot. Jakub Malec

Autor: Jan Kamiński

Tomasz Fajfer komentuje porażkę Startu Gniezno „Nasi zawodnicy nie wierzyli w siebie”

W sobotę odbył się pierwszy mecz finału 2 ligi żużlowej. Gnieźnieńska drużyna doznała na swoim torze dotkliwej porażki, Stal Rzeszów natomiast, mogła cieszyć się z 14 punktowej zaliczki. Po meczu głos zabrał menadżer ekipy z Gniezna.

Od samego początku mecz nie układał się najlepiej dla gospodarzy. Widać było, że nie mogą oni złapać odpowiednich ustawień i rytmu, aby postawić się dobrze usposobionym rywalom. Po meczu menadżer drużyny, Tomasz Fajfer, wypowiedział się na temat tego, jak z jego perspektywy wyglądała postawa zespołu.

Rzeszów tak jakby z zębem pojechał te zawody, a u nas jak gdyby nasi zawodnicy nie wierzyli w siebie. Jak zawodnik nie wierzy w siebie, to nawet może mieć złoty motocykl i nie pojedzie. Drużyna bazuje na liderach, żeby liderzy wygrywali, a drugi rzut ma dowozić punkty, ale jak lider nie wygrywa to co tutaj dalej robić – powiedział w wywiadzie dla SportoweGniezno.pl.

Jeżeli zawodnicy Startu chcą jeszcze powalczyć o awans do 1 ligi, będą musieli wyciągnąć wnioski i do Rzeszowa pojechać z czystą głową. Może być o to ciężko, ponieważ na ten moment ciężko nawet wskazać jakikolwiek punkt zaczepienia w walce ze Stalą. W pierwszym meczu żaden z zawodników gospodarzy nie zapisał przy swoim nazwisku dwucyfrowego dorobku. Natomiast Tomasz Fajfer deklaruje, że na rewanż przyjadą z podniesionymi głowami i spróbują sprawić niespodziankę.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×