Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tabele

Przedstawiamy państwu tabele z najlepszych lig żużlowych oraz turniejów mistrzowskich. M.in. PGE Ekstraliga, eWinner 1. Liga, 2. Liga Żużlowa oraz Liga duńska, angielska czy szwedzka. Czy z zawodów indywidualnych Grand Prix czy Speedway Euro Championship.

PGE EkstraligaU24 EkstraligaeWinner 1. Liga2. Liga ŻużlowaPremiership - Liga AngielskaBAUHAUS Ligan - Liga SzwedzkaSpeedway Ligaen - Liga DuńskaGrand PrixSpeedway Euro Championship
Poz.PGE Ekstraligam.pkt.+/-
1motor Motor Lublin1125+128
2Leszno FOGO Unia Leszno1115+4
3wlokniarzZielona-energia.com Włókniarz Częstochowa1115+60
4stal GorzowMOJE BERMUDY Stal Gorzów Wielkopolski1014+65
5apaFor Nature Solutions Apator Toruń1112-6
63 2021 500x500 1 e1634816539176 Betard Sparta Wrocław1110+14
7gkm ZOOLESZCZ GKM Grudziądz109-60
8Ostrovia Arged Malesa Ostrów Wielkopolski110-205
Poz.PGE U24 EKSTRALIGAm.pkt.+/-
1Leszno AGROMIX POLCOPPER Unia Leszno1018+106
2Ostrovia Arged Malesa Ostrów Wielkopolski917+76
3gkm GKM Grudziądz1014+31
4apa KS Toruń1012+40
53 2021 500x500 1 e1634816539176 WTS Sparta Wrocław89-3
6stal Gorzow Stal Gorzów Wielkopolski88+35
7motor Motor Lublin103-148
8wlokniarz Włókniarz Częstochowa92-137
Poz.eWinner 1. Liga Żużlowam.pkt.+/-
1ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotypAbramczyk Polonia Bydgoszcz1224+63
2falubazStelmet Falubaz Zielona Góra1221+126
3wilki2Cellfast Wilki Krosno1014+49
4gkzZdunek Wybrzeże Gdańsk1112-10
5transmfTrans MF Landshut Devils1112-27
6LodzH. Skrzydlewska Orzeł Łódź1210-40
7gnieznoAforti Start Gniezno118-103
8row rybnikROW Rybnik116-58
Poz.2. Liga Żużlowam.pkt.+/-
1OPOBedmet OK Kolejarz Opole1017+130
2kolejarzMetalika Recycling Kolejarz Rawicz1017+44
3lokoOptibet Lokomotiv Daugavpils913+40
4POZSpecHouse PSŻ Poznań912+56
5uniaUnia Tarnów99-79
6Texom Stal Rzeszów - Home | FacebookTexom Stal Rzeszów97+3
7polonia pilaBudmax-Stal Polonia Piła103-192
Poz.Premiership – Liga Angielskam.pkt.+/-
1IPSWITCH WITCHESIpswich Witches1122-7
2BELLE VUE ACESBelle Vue Aces1020+66
3SHEFFIELD TIGERSSheffield Tigers920+8
4WOLVERHAMPTON WOLVESWolverhampton Wolves1018+42
5PETERBOROUGH PANTHERSPeterborough Panthers1010-93
6KINGS LYNN STARSKing’s Lynn Stars89-16
Poz.BAUHAUS Ligan – Liga Szwedzkam.pkt.+/-
1Smederna EskilstunaSmederna Eskilstuna918+118
2Vastervik SpeedwayVastervik Speedway816+77
3Lejonen GislavedLejonen Gislaved813+90
4Indianerna KumlaIndianerna Kumla810-1
5Piraterna MotalaPiraterna Motala86-79
6Rospiggarna HallstavikRospiggarna Hallstavik94-58
7Dackarna MalillaDackarna Malilla82-34
8Masarna AvestaMasarna Avesta82-113
Poz.Speedway Ligaen – Liga Duńskam.pk.+/-
1Sonderjylland Elite SpeedwaySønderjylland Elite Speedway916407
2Holsted TigersHolsted Tigers814362
3Esbjerg VikingsEsbjerg Vikings910399
4Grindsted SKGrindsted SK910353
5Slangerup Speedway KlubSlangerup Speedway Klub98390
6Region Vaerde Elitesport 1Region Varde Elitesport96379
7Team FjelstedTeam Fjelsted84318
8Nordjysk Elite SpeedwayNordjysk Elite Speedway92321
Poz.Speedway Grand Prixpkt
1BARTOSZ ZMARZLIKBartosz Zmarzlik78
2LEON MADSENLeon Madsen60
3MARTIN VACULIKMartin Vaculik53
4MACIEJ JANOWSKIMaciej Janowski53
5FREDRIK LINDGRENFredrik Lindgren51
6TAI WOFFINDENTai Woffinden50
7ANDERS THOMSENAnders Thomsen49
8PATRYK DUDEKPatryk Dudek 49
9ROBERT LAMBERTRobert Lambert47
10JASON DOYLEJason Doyle44
11DANIEL BEWLEYDaniel Bewley44
12MIKKEL MICHELSENMikkel Michelsen42
13MAX FRICKEMax Fricke33
14JACK HOLDERJack Holder32
15PAWEL PRZEDPELSKIPaweł Przedpełski19
16Matej Zagar11
Poz.Speedway Euro Championshippkt
1Mikkel Michelsen14
2Janusz Kołodziej14
3Leon Madsen13
4Patryk Dudek12
5Bartosz Smektała11
6Oliver Berntzon10
7Piotr Pawlicki10
8Dimitri Berge9
9Kacper Woryna8
10Kai Huckenbeck7
11Dominik Kubera6
12Rasmus Jensen5
13David Bellego3
14Adam Ellis2
15Andzejs Lebedevs1
16Vaclav Milik1
Tabele
Reklamy
×
Reklamy
×