Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Przemysław Pawlicki ponownie z dziką kartą na C+ Online IMP 2023

Pawlicki
Fot. Natalia Gotter

Autor: Norbert Giżyński

Przemysław Pawlicki ponownie z dziką kartą na C+ Online IMP 2023

Dopiero co rozegrana została druga finałowa runda Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski, a już poznaliśmy dziką kartę na trzeci turniej ostatecznej fazy rozgrywek. Ten odbędzie się w Krośnie, 30 lipca. Stawkę uczestników uzupełni zaś Przemysław Pawlicki.

Żużlowa multiliga w pierwszoligowym wydaniu! Canal+ zaskoczył

To już drugi raz, kiedy wychowanek Unii Leszno wystąpi z tzw. „dzikusem” w zmaganiach o krajowy czempionat w sezonie 2023. Wcześniej takowa sytuacja miała miejsce właśnie w niedzielę (16 lipca) w Pile. Wówczas z 9 punktami zajął wysokie siódme miejsce. W pokonanym polu pozostawiał takie nazwiska, jak choćby Janusz Kołodziej, Szymon Woźniak, Jarosław Hampel czy Kacper Woryna. Gdyby nie jego wykluczenie w gonitwie jedenastej, być może awansowałby przynajmniej do wyścigu barażowego.

Starszy z braci Pawlickich jest w tym roku w bardzo wysokiej formie. Świadczą o tym przede wszystkim osiągane przez niego wyniki na pierwszoligowym froncie. Pełni rolę praktycznie lidera Enea Falubazu Zielona Góra. Mało tego, legitymuje się najwyższą średnią spośród zawodników, startujących na zapleczu PGE Ekstraligi (2,491 na bieg).

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *