Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prezes Marek Grzyb wygrywa w sądzie z dziennikarzem.

Prezes

Prezes Marek Grzyb wygrywa w sądzie z dziennikarzem.

W zeszłą środę a dokładnie jej popołudnie włodarz gorzowskiej Stali za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że wygrał sprawę o zniesławienie z Dariuszem O.

Dziennikarz portalu Interia opisał wyjazd na obóz integracyjno-sportowy na Teneryfę. W swoich artykułach sugerował, że Marek Grzyb oraz sponsorzy niewłaściwie zachowywali się w hotelu.

Prezes gorzowskiego klubu uznał, że został zniesławiony i skierował sprawę do sądu.

Drodzy kibice, chciałbym was poinformować z nieukrywaną satysfakcją, że w pierwszej instancji w Sądzie Rejonowym w Gorzowie wygrałem sprawę z art. 212 KK o zniesławienie mojej osoby przez redaktora Dariusza O. Ogromnie się cieszę, że sąd uznał moją rację na brak przyzwolenia na „fake newsy”. Sprawa dotyczyła oszczerczych „artykułów” na temat mojego pobytu na zgrupowaniu na Teneryfie w lutym 2021 roku. Mam nadzieję, że teraz osoby, które zamiast rzetelnego dziennikarstwa będą próbować tworzyć nieprawdziwe historie, dwa razy się zastanowią, czy warto to robić. Lepszego prezentu na święta nie mogłem sobie wymarzyć — poinformował sternik gorzowskiego klubu za pośrednictwem portalu Facebook.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×