Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Podano składy Tauron Włókniarz i ebut.pl Stali

Żużel
Fot. Emilia Hamerska-Lengas

Autor: Norbert Giżyński

Podano składy Tauron Włókniarz i ebut.pl Stali

Poznaliśmy już składy na potyczkę 3. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Tauron Włókniarzem Częstochowa a ebut.pl Stalą Gorzów. Do tego spotkania dojdzie w piątek (21 kwietnia) o godzinie 20.30.

Motor i Wilki desygnowały swoje zestawienia [Awizowane składy]


Obydwie drużyny dokonały roszad. W ekipie „Lwów” na swoich numerowanych pozycjach – w porównaniu do pojedynku z Platinum Motorem Lublin – pozostali Leon Madsen, Maksym Drabik, Mikkel Michelsen oraz juniorzy Kajetan Kupiec i Franciszek Karczewski. Trener Lech Kędziora zamienił natomiast numery Kacpra Woryny, a także Jakuba Miśkowiaka. Pierwszy ma pojechać z „dziesiątką”, a drugi z „dwunastką” na plecach. W dalszym ciągu nie można być pewnym udziału w tych zawodach popularnego „Woryna”. Ten jednak zapewnia, że stara się, jak może, aby wystąpić w piątkowy wieczór na „Arenie zielona-energia.com”.

Z kolei w zespole „Stalowców” z innymi numerami startowymi pokażą się Oskar Fajer i Wiktor Jasiński. Tym razem żużlowiec, który jeszcze w ubiegłym roku zdobywał punkty dla Startu Gniezno, zaprezentuje się z „czwórką” na kevlarze. Partnerować będzie Martinowi Vaculikowi. Jasińskiemu zaś przypadła „dwójka” na kombinezonie, a duet stworzy z Szymonem Woźniakiem.

TAURON Włókniarz Częstochowa
9. Leon Madsen
10. Kacper Woryna
11. Maksym Drabik
12. Jakub Miśkowiak
13. Mikkel Michelsen
14. Kajetan Kupiec
15. Franciszek Karczewski
16.

ebut.pl Stal Gorzów
1. Szymon Woźniak
2. Wiktor Jasiński
3. Martin Vaculik
4. Oskar Fajfer
5. Anders Thomsen
6. Mateusz Bartkowiak
7. Oskar Paluch
8.


Składy za: wlokniarz.com

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *