Żużel - Best Speedway Tv

Nowe twarze w Leicester Lions i Wolverhampton Wolves | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nowe twarze w Leicester Lions i Wolverhampton Wolves

Nowe twarze

Nowe twarze w Leicester Lions i Wolverhampton Wolves

Ekipy Leicester Lions i Wolverhampton Wolves za pomocą swoich mediów społecznościowych ogłosiły podpisanie kontraktów z kolejnymi zawodnikami na sezon 2023. W klubach pojawiły się dwie nowe twarze.

Drużyna Lwów w czwartek poinformowała o zawarciu umowy z Richardem Lawsonem.

Lubię tę ligę i jestem podekscytowany, że mogę być częścią drużyny z Leicester, w której jeździć będą naprawdę dobrzy zawodnicy. Pracowałem też wcześniej ze Stewartem Dicksonem, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, więc bardzo chciałem wrócić pod jego skrzydła – stwierdził Lawson.

36 letni Brytyjczyk dołączył do Chrisa Harrisa i Maxa Fricke’a, którzy już wcześniej zdecydowali się na występy z Lwem na kevlarze.

Keynan Rew nowym Indywidualnym Mistrzem Australii Juniorów

Dzień później Wolverhampton Wolves ogłosili przedłużenie kontraktu z Leonem Flintem. Mistrz Wielkiej Brytanii do lat 19 i do lat 21 będzie występował w Wolverhampton jako „Rising Star”. 19-latek jest czwartym zawodnikiem, który podpisał umowę z Wilkami, po Samie Mastersie, Luku Beckerze i Ryanie Douglasie.

– Poprzedni sezon był wspaniały dla Leona i kiedy tylko dowiedzieliśmy się, że możemy przedłużyć z nim umowę, szybko się na to zdecydowaliśmy. Jest to młody utalentowany zawodnik, który powinien być jeszcze lepszy niż w niektórych tegorocznych występach w Wolverhampton – powiedział Peter Adams, menedżer zespołu.

Reklamy

Fot. Taylor Lanning

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Nowe twarze w Leicester Lions i Wolverhampton Wolves

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×