Niedziela z Metalkas 2. Ekstraligą. Orzeł znowu bez Polisa [AWIZOWANE SKŁADY]
Niedziela z Metalkas 2. Ekstraligą. Orzeł znowu bez Polisa [AWIZOWANE SKŁADY]
W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 klasycznie odbędą się dwa spotkania Metalkas 2. Ekstraligi. W Łodzi Orzeł podejmie Cellfast Wilki Krosno, natomiast w Rzeszowie miejscowa Texom Stal podejmie Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Poznaliśmy już składy na te spotkania.
Co tydzień oczekujemy awizowanego składu H. Skrzydlewska Orła Łódź, by przekonać się, czy ponownie znajdą się tam Daniel Kaczmarek i Tomasz Gapiński, czy jednak swoją szansę otrzyma Oskar Polis, który w ostatnim czasie daje jasno do zrozumienia, że nie podoba mu się sytuacja, w jakiej się znalazł. Ponownie jednak nie ma go w składzie.
Cellfast Wilki Krosno nie podały w swoim składzie Jonasa Seiferta-Salka. Pod piątką widnieje nieopierzony junior, Jakub Wieszczak. Z numerem czwartym wpisany jest z kolei Dimitri Berge, za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika. Być może Seifert-Salk pojedzie spod numeru 8, co da więcej możliwości taktycznych sztabowi szkoleniowemu z Krosna.
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
| 9. | Luke Becker |
| 10. | Daniel Kaczmarek |
| 11. | Tomasz Gapiński |
| 12. | Benjamin Basso |
| 13. | Oliver Berntzon |
| 14. | Bartosz Nowak |
| 15. | Mateusz Bartkowiak |
| 16. |
Cellfast Wilki Krosno
| 1. | Patryk Wojdyło |
| 2. | Norbert Krakowiak |
| 3. | Vaclav Milik |
| 4. | Dimitri Berge |
| 5. | Jakub Wieszczak |
| 6. | Piotr Świercz |
| 7. | Szymon Bańdur |
| 8. |
W Rzeszowie miejscowa Texom Stal podejmie Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ rzeszowianie już nie raz udowodnili w tym sezonie, że są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi. Goście z kolei chcą pokazać swoją siłę, również poza swoim własnym terenem. Obie drużyny desygnują do meczu swoich najlepszych zawodników. Zaskakiwać może jedynie nazwisko Kryspina Jarosza na pozycji młodzieżowej w rzeszowskiej ekipie.
Texom Stal Rzeszów
| 9. | Marcin Nowak |
| 10. | Krystian Pieszczek |
| 11. | Jacob Thorssel |
| 12. | Jepser Knudsen |
| 13. | Nicki Pedersen |
| 14. | Kryspin Jarosz |
| 15. | Wiktor Rafalski |
| 16. |
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
| 1. | Kai Huckenbeck |
| 2. | Tim Sorensen |
| 3. | Mateusz Szczepaniak |
| 4. | Andreas Lyager |
| 5. | Krzysztof Buczkowski |
| 6. | Franciszek Karczewski |
| 7. | Olivier Buszkiewicz |
| 8. |
![Niedziela z Metalkas 2. Ekstraligą. Orzeł znowu bez Polisa [AWIZOWANE SKŁADY] 1 Żużel](https://bestspeedwaytv.pl/wp-content/uploads/2024/04/434081110_950822803717748_3678674167277307560_n-1024x683.jpg)
![Niedziela z Metalkas 2. Ekstraligą. Orzeł znowu bez Polisa [AWIZOWANE SKŁADY] 2 Polonia Bydgoszcz](https://bestspeedwaytv.pl/wp-content/uploads/2024/04/440180695_10161711966986738_2986736346846067873_n-1024x683.jpg)
MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV
- Żużel. Jason Doyle znów celuje najwyżej. Czy 40-latek może jeszcze wstrząsnąć Grand Prix?
- Żużel. Raport, którego boją się w Gorzowie? Były wiceprezes Stali Gorzów mówi wprost
- Żużel. Pierwsze spotkanie kadry z Chomskim. Sygnały mówią więcej, niż się wydaje
- Żużel. PRES Toruń z planami sparingowymi. Pierwsze mecze powiedzą więcej, niż się wydaje
- Żużel. Kryterium Asów 2026 – kolejne nazwiska odsłonięte w Bydgoszczy