Żużel - Best Speedway Tv

Michelsen i Bewley w specjalnym transporcie na niedzielne mecze ligowe | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Michelsen i Bewley w specjalnym transporcie na niedzielne mecze ligowe

Michelsen
Intensywną niedzielę mają Mikkel Michelsen oraz Daniel Bewley. Obaj żużlowcy startowali rano w finale “B” Drużynowych Mistrzostw Europy w Pardubicach. Dziś jeszcze czekają ich mecze ligowe. Kibice martwili się, że zawodnicy mogą nie zdążyć dotrzeć na czas zawodów. Zorganizowano jednak dla nich specjalny transport.

Przypomnijmy, w niedzielę o poranku odbył się finał “B” Drużynowych Mistrzostw Europy. Pierwotnie zawody miały odbyć się wczoraj, jednak warunki pogodowe pokrzyżowały plany organizatorów. Wspólnie z drużynami ustalono, że drugie podejście do rozegrania turnieju odbędzie się nazajutrz o godzinie 9:30. Ta nietypowa pora rozgrywania zawodów żużlowych wynikała m.in. z faktu, że Mikkel Michelsen oraz Daniel Bewley mają dziś jeszcze mecze ligowe w PGE Ekstralidze.

Rąbka tajemnicy na temat transportu żużlowców uchylił Michelsen na swoim Instagramie. Obaj przylecą na swoje mecze helikopterami. Duńczyk ma zjawić się w Częstochowie, a Brytyjczyk we Wrocławiu. W godzinie 16:15 miejscowa Betard Sparta podejmie Fogo Unię Leszno. Z kolei pod Jasną Górą czeka dziś nas hit kolejki. Tauron Włókniarz Częstochowa zmierzy się z Platinum Motorem Lublin.

W Pardubicach reprezentacja Danii nie pozostawiła rywalom złudzeń. O drugie miejsce toczyła się zacięta walka między Brytyjczykami a Czechami. Ostatecznie górą z tej rywalizacji byli żużlowcy z Wysp, którzy pokonali gospodarzy o jeden punkt. Awans do finału DME zapewnił im właśnie Daniel Bewley.

Fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×