Żużel - Best Speedway Tv

Luke Becker z poważną kontuzją? [AKTUALIZACJA] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Luke Becker z poważną kontuzją? [AKTUALIZACJA]

Luke Becker

Luke Becker z poważną kontuzją? [AKTUALIZACJA]

Amerykanin nie zaliczy do udanych Międzynarodowych Mistrzostw Słowacji. Już w swoim pierwszym starcie zaliczył groźny wypadek, spowodowany przez Antona Karlssona. 24-latek opuścił tor na noszach w karetce. O stanie jego zdrowia poinformował Enea Falubaz Zielona Góra.

Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji, ale najlepszy jednak Słowak. Vaculik ze zwycięstwem

Luke Becker ma być podstawowym zawodnikiem w składzie zielonogórskiej drużyny na sezon 2023. Tymczasem, jak dowiadujemy się z klubowego komunikatu kontuzja, jakiej nabawił się Amerykanin na torze w Żarnowicy, może być dość poważna. Wszak mowa o kości strzałkowej.

Poniżej zamieszczamy pełną treść wpisu z oficjalnego profilu zielonogórskiego klubu (komunikat został napisany w niedzielny wieczór):

Amerykanin Luke Becker wycofał się z zawodów w Żarnovicy po upadku w swoim pierwszym biegu. Nasz zawodnik niezwłocznie udał się do szpitala, gdzie przeszedł kompleksowe badania. Pierwsze diagnozy mówią o urazie kości strzałkowej prawej nogi. Zawodnik jest w stałym kontakcie z klubem. Aktualnie Luke jest w drodze do Zielonej Góry, gdzie jutro rano przejdzie kolejne badania i konsultacje medyczne. Po nich zostanie podjęta decyzja o leczeniu urazu.

Wyślijmy do Luke Beckera dużo pozytywnej energii, która z pewnością się teraz przyda.

O stanie zdrowia zawodnika będziemy informować na bieżąco”.

Reklamy

AKTUALIZACJA:
Brytyjski klub Amerykanina – Wolves – potwierdził najgorsze podejrzenia. Luke Becker złamał kość strzałkową, tuż nad kostką. Noga żużlowca będzie przez minimum trzy tygodnie w gipsie, zanim uda się on na kolejną serię badań w Polsce. Oznacza to, że zawodnik rozpocznie sezon najwcześniej w maju.

Fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×