Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Lukas Podolski pojawił się na finale w Rybniku „Lubię szybkość”

Lukas Podolski
Fot. gornikzabrze.pl

Autor: Krzysztof Choroszy

Lukas Podolski pojawił się na finale w Rybniku „Lubię szybkość”

Piątkowy mecz finałowy 1. Ligi Żużlowej przyniósł wiele emocji. Ostatecznie to Falubaz zwyciężył, jednak ROW stawiał się gościom, jadąc tak naprawdę dwoma zawodnikami. Spotkanie cieszyło się ogromną popularnością kibiców. Na stadionie pojawił się gość specjalny.

W pewnym momencie kamery telewizyjne pokazały piłkarza Górnika Zabrze, Lukasa Podolskiego, który w przeszłości zdobywał między innymi mistrzostwo świata. „Poldi” w wywiadzie dla Canal+ powiedział, że to co ci chłopacy robią na torze to głowa mała. Na twarzy piłkarza można było dostrzec podziw.

Lubię szybkość. Bardzo często na Formułe 1, to nie jest porównywalne, bo te chłopaki tu szaleją na tych torach. Słyszałem, że tam w ogóle nie ma hamulców albo coś takiego i jadą jak wariaty, to widać na żywo, bo w telewizji, jak to oglądałem to tak nie wypada jak na żywo. Jak się to patrzy na żywo, to widać, fajnie się to ogląda i mam nadzieję, że jeszcze raz przyjadę na jakiś wyścig – mówił w wywiadzie dla Canal+ Lukas Podolski.

Wizyty sławnych osób z innych dyscyplin pokazują, że żużel w Polsce cieszy się ogromną popularnością, która ciągle jeszcze rośnie. Bez wątpienia takie odwiedziny dają też do myślenia, jak ekscytującym i niebezpiecznym sportem on jest.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *