Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Kontuzja juniora Abramczyk Polonii? Dramatyczny upadek w Opolu!

kontuzja juniora
Fot. Sonia Kaps

Autor: Piotr Ziomek

Kontuzja juniora Abramczyk Polonii? Dramatyczny upadek w Opolu!

Abramczyk Polonia Bydgoszcz to jeden z głównych faworytów do awansu do PGE Ekstraligi. Ekipa Jerzego Kanclerza jest na ten moment trzecia w tabeli Metalkas 2 Ekstraligi, a do liderującej Arged Malesy Ostrów, traci zaledwie jeden punkt.

Kibice w ostatnich tygodniach mieli jednak jeden zarzut: wypożyczenie praktycznie wszystkich rezerwowych juniorów. Franciszek Majewski został wypożyczony do Texom Stali Rzeszów, Bartosz Nowak trafił do H. Skrzydlewska Orła Łódź, a Bartosz Głogowski wzmocnił szeregi Energa Wybrzeża Gdańsk. Kibice mieli obawy o kontuzje jednego z podstawowych młodzieżowców. Jak się okazuje, całkiem słusznie.

Oliver Buszkiewicz zaliczył naprawdę fatalnie wyglądający upadek, podczas rundy eliminacji do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbywają się w Opolu. Podczas trzeciego wyścigu, zawodnik Abramczyk Polonii zahaczył o tylne koło Antoniego Mencela i z impetem uderzył w bandę okalającą tor. Buszkiewicz opuścił tor na noszach, a podczas transportu do karetki miał on założony kołnierz ortopedyczny.

kontuzja juniora
Fot. Polonia Bydgoszcz

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *