Przejdź do treści
Aktualności/Artykuły/PGE EKSTRALIGA

Kolejna szansa Grudziądza. Czy na swoim torze pokona Lwy?

Kolejna szansa Grudziądza. Czy na swoim torze pokona Lwy?

Autor: Redakcja

Kolejna szansa Grudziądza. Czy na swoim torze pokona Lwy?

Już dzisiaj, 2 sierpnia, odbędzie się mecz GKM-u Grudziądz z Włókniarzem Częstochowa. Grudziądz dostaje kolejną szansę, aby poprawić swój wizerunek. Czy tak się stanie? To spotkanie jest uważane za hit kolejki.

Dla GKM-u jest to chyba najważniejszy mecz, bo może przedłużyć szansę gospodarzy na wejście do fazy play-off. Zawodnicy tego klubu na swoim torze są dość mocni, szczególnie obcokrajowcy. Mowa tutaj o Artiomie Łagucie czy Nickim Pedersenie. Z kolei wciąż mocno zawodzą Przemysław Pawlicki i Krzysztof Buczkowski. Kibice i włodarze klubu na pewno mają nadzieję na cud w tych zawodach.

Częstochowa na tę chwilę znajduje się na 4 miejscu w tabeli z ośmioma punktami. Oczywiście Lwy mają spore szansę na wygraną w tym meczu. Najskuteczniejszym zawodnikiem klubu jest Duńczyk Leon Madsen, który prawie nie zawodzi. Na pewno będzie ważnym punktem tego spotkania. Za to na meczach wyjazdowych bardzo dobrze sprawuje się Fredrik Lindgren, więc teraz będzie miał szansę, aby utrzymać swoją pozycję.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16.30. Jak potoczą się losy tego meczu? Z całą pewnością będzie na co patrzeć.

Awizowane składy:

Mr Garden GKM Grudziądz:

 1. Nicki Pedersen
 2. Krzysztof Buczkowski
 3. Kenneth Bjerre
 4. Przemysław Pawlicki
 5. Artiom Łaguta
 6. Damian Lotarski
 7. Marcin Turowski

Eltrox Włókniarz Częstochowa:

 1. Jason Doyle
 2. Rune Holta
 3. Fredrik Lindgren
 4. Paweł Przedpełski
 5. Leon Madsen
 6. Jakub Miśkowiak
 7. Mateusz Świdnicki

fot. speedwayekstraliga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×