Przejdź do treści
Aktualności żużlowe | Best Speedway TV/Indywidualne mistrzostwa Polski, ZKJ, PGE IMME, MIMP i Memoriały/Liga Angielska żużel

Kłopoty Tobiasza Musielaka! Pyta PZM, jak ma to zrobić!

📅 15 czerwca 2022    🕒 10:33    ⏱ 1 min czytania

Kłopoty Tobiasza Musielaka! Pyta PZM, jak ma to zrobić!

W tym roku rywalizacja o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski będzie nie jednodniowa, a trzydniowa na trzech różnych torach! W poniedziałek organizatorzy poinformowali, że druga (15.08) i trzecia (05.09) runda, odbędą się kolejno w Krośnie i Rzeszowie. Co ciekawe zawodnik Cellfast Wilków Krosno, Tobiasz Musielak, został twarzą zawodów w Krośnie, choć tego dnia ma również brać udział w meczu ligi angielskiej w Peterborough.

Kolejny termin to 5 września, gdzie ponownie ma się wtedy odbyć mecz Premiership. Tobiasz Musielak powinien udać się na tor w Manchesterze. Przypomnijmy, że według speedway Slot System poniedziałek to dzień zarezerwowany dla spotkań w SGB Premiership.

fot. Charlotte Flanigan

Avatar Redakcja

Autor tekstu:

Redakcja

Redakcja Best Speedway TV to grupa pasjonatów żużla, która każdego dnia tworzy treści pełne emocji i sportowego zaangażowania. Publikujemy najświeższe wiadomości, komentarze i relacje z torów w całej Polsce.

Zobacz wszystkie artykuły autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *