Przejdź do treści
Aktualności żużlowe | Best Speedway TV/Metalkas 2. Ekstraliga - Żużel

Fatalny upadek w Zielonej Górze! Miedziński stracił przytomność!

📅 26 sierpnia 2022    🕒 19:52    ⏱ 1 min czytania

Fatalny upadek w Zielonej Górze! Miedziński stracił przytomność!

Do fatalnie wyglądającego wypadku doszło w trakcie meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz. W wyniku kolizji ucierpieli dwaj zawodnicy – Adrian Miedziński oraz Max Fricke.

Do wypadku doszło w 8. wyścigu dnia, w której reprezentant Polonii, Adrian Miedziński rywalizował o pierwsze miejsce z Maxem Fricke. Miedziński jechał łokieć w łokieć z Fricke, ale po wyjściu z drugiego łuku podniosło mu motocykl, którego nie dał rady opanować.

Witold Skrzydlewski o możliwości zatrudnienia Marka Cieślaka w Orle Łódź

Wypadek wyglądał katastrofalnie. Po kilku dłuższych chwilach, Fricke wstał o własnych siłach, podczas gdy Miedziński stracił przytomność po tym, jak uderzył głową o tor. Został on szybko przetransportowany do szpitala. Jego występ w dalszych zawodach był wykluczony, a dodatkowo Miedziński za to przewinienie został wykluczony z powtórki tego wyścigu.

fot. zrzut canal+

Avatar Redakcja

Autor tekstu:

Redakcja

Redakcja Best Speedway TV to grupa pasjonatów żużla, która każdego dnia tworzy treści pełne emocji i sportowego zaangażowania. Publikujemy najświeższe wiadomości, komentarze i relacje z torów w całej Polsce.

Zobacz wszystkie artykuły autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *