Żużel - Best Speedway Tv

Falubaz Zielona Góra z nowym juniorem! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Falubaz Zielona Góra z nowym juniorem!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=_wO6rVwzozQ[/embedyt]
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Q9LPAnBCNbU[/embedyt]
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Z0zFpeaDhS0[/embedyt]

Falubaz Zielona Góra z nowym juniorem!

W środę Falubaz Zielona Góra pochwalił się nowym zawodnikiem formacji juniorskiej. Do zespołu dołączył Kacper Mateusz Grzelak, który został wypożyczony z pierwszoligowego Startu Gniezno. 18-latek będzie rywalizował o skład z Jakubem Osyczką, Fabianem Ragusem oraz Nille Tufftem.

Kacper Mateusz Grzelak w minionym sezonie, jeśli chodzi o zawody ligowe był wypożyczony do PSŻ-tu Poznań ze Startu Gniezno. W drużynie ze stolicy wielkopolski zaliczył swój ligowy debiut w 2. LŻ. Wystąpił w czterech biegach i zdobył w nich dwa punkty. Oprócz zawodów ligowych występował także w zawodach młodzieżowych w barwach Startu Gniezno. Brał udział m.in. w 68. Turnieju o Łańcuch Herbowy, w którym zajął 14. miejsce zdobywając cztery punkty.

Falubaz Zielona Góra w zbliżającym się sezonie najprawdopodobniej postawi na mało doświadczonych zawodników, jeśli chodzi o formację juniorską. Przypomnijmy, że w poprzednim roku w wiek seniora przeszła cała trójka żużlowców, która stanowiła o sile młodzieżowej w Falubazie. Mowa tutaj oczywiście o Norbercie Krakowiaku, Mateuszu Tonderze oraz Damianie Pawliczaku.

fot. Start Gniezno

baner 1200 200

Zostaw komentarz

0/100

×