Falubaz Zielona Góra ujawnił swoje plany sparingowe
Falubaz Zielona Góra ujawnił swoje plany sparingowe
Poznaliśmy już cały terminarz PGE Ekstraligi, a także jej zaplecza na sezon 2025, więc kluby mogą już planować sparingi w ramach przygotowań do rozgrywek. Jako pierwsi zdecydowali się przedstawić swoje plany w Zielonej Górze. Szósta drużyna tegorocznych zmagań ujawniła swoich sparingpartnerów, którymi są Unia Leszno, Apator Toruń oraz beniaminek najlepszej ligi świata ROW Rybnik.
Na początek 29 marca w Lesznie i dzień później przy W69 falubaz-zielona-gora/">Falubaz Zielona Góra zmierzy się z „Bykami” które spadła z PGE Ekstraligi i będą rywalizować o szybki powrót do niej. Przedsezonowe spotkania z drużyną z Rybnika odbędą się 2 i 9 kwietnia, a między nimi 5 i 6 kwietnia dojdzie do pojedynku z Apatorem Toruń, który poczynił bardzo duże wzmocnienia w okienku transferowym.
Są to dobre drużyny. Wybierając je zwracałem uwagę na tory i nasze pierwsze mecze w sezonie ligowym. Zespół z Torunia to najwyższa półka, jeśli chodzi o swoją moc. Z Unią Leszno jeździmy często w sparingach. Mamy do siebie blisko, drużyna jest dobra, a tor w Lesznie też zazwyczaj szybko jest w dobrym stanie. Szybko udało się dogadać z wszystkimi trzema klubami i ten temat mamy już odhaczony. – mówił Piotr Protasiewcz na łamach strony klubowej.



- Walasek zostaje w Falubazie?! Decyzja zapadła po telefonie
- Żużel. Derby bez kibiców gości?! Toruń odpowiada na bojkot GKM
- Żużel. Tai Woffinden nie gryzie się w język po meczu. Przeprasza kibiców
- Żużel. Falubaz przeprasza kibiców?! Klub wydał oświadczenie po aferze
- Żużel. Nowy zawodnik w Stali Rzeszów! Debiut już jutro