Żużel - Best Speedway Tv

Falubaz oficjalnie ogłosił skład! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Falubaz oficjalnie ogłosił skład!

Baner duży psd
Falubaz oficjalnie ogłosił skład! 3

Falubaz oficjalnie ogłosił skład!

W czwartek o godzinie 18 w Zielonej Górze zorganizowano konferencję prasową, na której oficjalnie ogłoszono skład. Prezes klubu wspominał o tym, że jednym z celów było odmłodzenie drużyny. Trener Falubazu Piotr Żyto podpisał dwuletni kontrakt. Podkreślił, że zaletą nowego składu jest to, że jest on zbudowany w dużej mierze z lokalnych zawodników, którzy mieszkają w Zielonej Górze i dobrze znają tor. Prezes Falubazu podczas konferencji prasowej ogłosił, że umowę z klubem przedłużyli Piotr Protasiewicz, Mateusz Tonder i Damian Pawliczak. Dwuletni kontrakt w Zielonej Górze podpisał Max Fricke, a do klubu dołączy również Matej Żagar. Prezes przypomniał też, że na sezon 2021 ważny kontrakt mają Patryk Dudek i Jan Kvech. W klubie pozostaną jeszcze juniorzy, czyli Nile Tufft, Jakub Osyczka i Fabian Ragus.

“Jest to drużyna przyszłościowa. Są głosy, że nasi juniorzy się do niczego nie nadają, ale to jest nieprawda. W końcówce sezonu udanie wystąpili w paru imprezach i stąd mój optymizm”-powiedział trener Piotr Żyto.

Blisko Falubazu był Rohan Tungate, który w Zielonej Górze był dogadany w kwestiach finansowych, ale ze względu na nowe przepisy postanowił podpisać kontrakt w 1. Lidze Żużlowej.


fot. Patryk Kowalski

baner mały psd
Falubaz oficjalnie ogłosił skład! 4
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×